Vásároljon OKOS otthont !
Eladó egy 2025-ben épült, intelligens, okos otthon Debrecen varázslatos környezetében, a Diószegi út irányából a Fancsikai tavak felé, az Erdős pusztai Arborétum közelében. Az ingatlan 199,07 m²-es hasznos alapterülettel büszkélkedhet, amely földszintes kivitelben került megalkotásra, plusz a 3,08 m magasságú építménymagasság teszi még impozánsabbá. A telek területéhez tartozik még 2800 nm alapterületű telek , mely ingyenes 50 évre szóló bérleti joggal használható. A telek mellett található 10 000 nm alapterületű erdő, megvásárlása esetén teljesebb körű élményt nyújt az új tulajdonosnak.
Ez az ingatlan tökéletes választás azoknak, akik az élvonalbeli kényelmi lehetőségek mellett fontosnak tartják az öko-tudatos életmódot és a természettel való harmonikus együttélést. A modern berendezéseket az eladási ár tartalmazza, így az új tulajdonosok azonnal élvezhetik ezen exkluzív otthon adta lehetőségeket.
Az épület 85%-os készültségi állapotú; néhány helyiségben még hiányoznak a burkolatok és lámpatestek, azonban ezek a beszerzés már megtörtént, csupán a befejezés szükséges. Kisebb tereprendezés és a gépészeti rendszer beüzemelése is szükséges már csak.
A lakókomfortot tovább növeli a kültéri jacuzzi és medence, valamint a beltéri 3 az 1-ben finn szauna és a két személyes pezsgőfürdő. Egy különlegesen kialakított szobához tartozik fürdőkádas, zuhanykabinos fürdőszoba is. Az ingatlan falazata tégla plusz 10 cm-es hungarocell szigeteléssel történt, a tetőt cseréptető borítja, mely fából készült szigetelt tetőszerkezettel rendelkezik.
Az épület modern, okos otthon technológiával büszkélkedik, elő van készítve a legkorszerűbb funkcióknak megfelelően. A fűtést és hűtést a padló-, fal- és mennyezetbe integrált rendszer, valamint a talajhőszivattyú biztosítja, míg az energiaellátást egy 5 kW-os napenergia rendszer teszi hatékonnyá. Teljes közműellátással rendelkezik, a szennyvíz kezelése akár talajszivárogtatással, vagy a gerincvezetékre történő csatlakozással megoldható.
Az ingatlanhoz vezető saját, 1500 m²-es út garantálja a privát megközelíthetőséget, ami további terület-vásárlási vagy bérleti lehetőségekkel is bővíthető - akár egy teljes hektár területtel is. A természet és nyugalom kedvelőinek ideális választás ez a hely, ahol a város zajától távol, de mégis nem túl messze élvezhetik otthonuk nyugalmát.
Felkeltette érdeklődését az ajánlatom, forduljon hozzám bizalommal, akár hétvégén is szívesen megmutatom.
www.dh.hu