Duna House
Vár a Központ!
A Duna House Csoport
a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió négy országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.
Mutass többet

Recepciós állás Budapesten

a Duna House Csoport központi irodájában

Munkavégzés helye
Budapest, I. kerület
Munkaidő
Heti 40 óra

Milyen feladataid lesznek?

  • Telefonhívások, e-mailek kezelése, ügyfelek fogadása.
  • Irodaszer-rendelés, egyéb beszerzési feladatok bonyolítása.
  • Bejövő és kimenő küldemények iktatása, rendszerezése.
  • Tárgyalóhelyiségek foglalási rendjének kezelése.
  • Nyilvántartások vezetése.
  • Dolgozói jelenléti ívek begyűjtése.
  • Kapcsolattartás a cégcsoport dolgozóival, osztályaival, külföldi partnereivel.

Milyen tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk?

  • Középfokú végzettség;
  • Alapszintű angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Jó szervező- és kommunikációs készség;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Nyitott, közvetlen személyiség.

Előnyt jelent a jelentkezéskor:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat előny.
  • Azonnali kezdés előny!

Mit kínálunk számodra?

  • Professzionális, stabil háttér;
  • Összetartó csapat;
  • Kellemes munkahelyi környezet;
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Cafeteria már az első naptól.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod pozíció és bérigény megjelölésével a [email protected]!

További nyitott pozíciók a Duna House Központban