Ingatlan Értékbecslési Ellenőr

WE SERVE PEOPLE. REAL ESTATE IS OUR PASSION.

Szolgáljuk az embereket. Szenvedélyünk az ingatlan.

A Duna House Csoport a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió három országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.

A Duna House csoport tagja, a Duna House Ingatlan Értékbecslő Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

INGATLAN ÉRTÉKBECSLÉSI ELLENŐR

Főbb feladatok, munkák:

  • Ingatlanforgalmi értékbecslések ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki, közgazdasági vagy jogi diploma
  • Értékbecslő szakképesítés (OKJ 54)
  • Pénzintézetek részére végzett, lakó és nem lakó ingatlanok forgalmi és hitelbiztosítéki értékének meghatározásában szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • EUFIM minősítés
  • RICS tagság
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kellemes munkahelyi légkör, kiváló csapat
  • Önálló, lendületes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • É pítőipar, Ingatlan
  • Értékbecslő
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát az „Ingatlan értékbecslési ellenőr” jeligével a [email protected] e-mail címre.

Önéletrajz feltöltése

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést? Ossza meg ismerőseivel!

Küldje el a bejegyzést e-mailben

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést?
Ossza meg ismerőseivel!

Ügyfeleink mondták

"Köszönetet szeretnék mondani a Duna House platina fokozatú értékesitőjének Dobi Doriánnak (Felső Kispest) a sok segitségért,amivel hozzájárult budapesti lakásvásárlásomhoz! Köszönöm!"

— Zsuzsanna és Norbert, Budapest

Megkönnyítjük a keresést.
Ide fogjuk gyűjteni azokat az ingatlanokat, amiket már megnézett.

Ezután már könnyű lesz kiválasztani az Önhöz legjobban illő ingatlant.
A legjobb módszer a válogatáshoz!
Minden ingatlan mellett található egy icon:

Keresse a csillagot majd Kattintson rá és ide tesszük a kiválasztott ingatlant.