Ingatlan Értékbecslési Ellenőr

WE SERVE PEOPLE. REAL ESTATE IS OUR PASSION.

Szolgáljuk az embereket. Szenvedélyünk az ingatlan.

A Duna House Csoport a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió három országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.

A Duna House csoport tagja, a Duna House Ingatlan Értékbecslő Kft. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

INGATLAN ÉRTÉKBECSLÉSI ELLENŐR

Főbb feladatok, munkák:

  • Ingatlanforgalmi értékbecslések ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki, közgazdasági vagy jogi diploma
  • Értékbecslő szakképesítés (OKJ 54)
  • Pénzintézetek részére végzett, lakó és nem lakó ingatlanok forgalmi és hitelbiztosítéki értékének meghatározásában szerzett min. 2 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Minimum 1-3 év szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • EUFIM minősítés
  • RICS tagság
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kellemes munkahelyi légkör, kiváló csapat
  • Önálló, lendületes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • É pítőipar, Ingatlan
  • Értékbecslő
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát az „Ingatlan értékbecslési ellenőr” jeligével a [email protected] e-mail címre.

Önéletrajz feltöltése

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést? Ossza meg ismerőseivel!

Küldje el a bejegyzést e-mailben

Hasznosnak találta ezt a bejegyzést?
Ossza meg ismerőseivel!

Ügyfeleink mondták

"Teljes mértékben elégedett vagyok Erika (Erdei Erika, Damjanich utca) munkájával. Kedves, udvarias, segítőkész volt az egész eladási procedúra lebonyolítása alatt. Plusz rekord idő alatt adta el az ingatlant. Mindenkinek csak ajánlani tudom, a jövőben is igénybe fogom venni szolgálatait, akár ingatlan vásárlásra, eladásra kerül sor."

— Mária, Budapest

Megkönnyítjük a keresést.
Ide fogjuk gyűjteni azokat az ingatlanokat, amiket már megnézett.

Ezután már könnyű lesz kiválasztani az Önhöz legjobban illő ingatlant.
A legjobb módszer a válogatáshoz!
Minden ingatlan mellett található egy icon:

Keresse a szivecskét majd Kattintson rá és ide tesszük a kiválasztott ingatlant.