.
Eladó Telek 2370 Dabas
TK077079
Eladó
Ipari telek
€ 635 375
2370 Dabas
25415 m²
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
2 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Eladó ipari terület Gipe-2 övezetben Dabason

A több, mint 2 hektáros terület az 5. számú főút és az Öregország út között található, az övezeti besorolása Gipe-2 övezet.

Eladási ár: 25 EUR/m2+ÁFA, azaz 635 375 EUR+ÁFA

A területet meg lehet közelíteni mindkét főútról jelenleg földúton. Az M5-ös autópálya kevesebb mint 8 km-re található. A település félúton van Kecskemét és Budapest között. Budapest megközelítése az 5. sz főúton és az M5-ös autópályán lehetséges. A telken keresztül villanyvezeték húzódik végig, mely igény szerint beköthető. A területre szabadonálló épület létrehozható.

Építési szabályok a területre:
- 40%-ban beépíthető
- 12 m megengedett építménymagasság
- legkisebb telek méret 2000 m2
- legkisebb telekszélesség 30 m
- szintterületi mutató 0,6 m2/m2
- zöldfelület legkisebb mértéke 25%

A területtel közvetlen határos telkek is megvásárolhatóak (melyek szintén megbízásaim közt megtalálhatóak), melyek egy összefüggő 23 hektáros területet adnak ki. Ez az egybefüggő terület 500 méter hosszan közvetlen a vasút mellett húzódik, így vasúti csatlakozási lehetőség is adott. Nagyközépnyomású gázvezeték szintén elérhető közvetlen a vasút mellett ennek a 23 hektáros területnek a határán.

Mutass többet
Általános adatok
Víz:
Nincs
Gáz:
Nincs
Villany:
Telekhatárnál
Csatorna:
Nincs
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Dr. Makovecz-Tóth Zsófia
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot