Eladó üdülőövezeti telek Pákozdon, a Karácsony-hegyen természetközeli, csendes környezetben
Pákozd kedvelt részén, a Karácsony-hegyen eladó egy 2253 m²-es, ÜH-5 besorolású, kivett beépítetlen terület, amely ideális választás lehet pihenésre, hétvégi ház építésére vagy akár hosszabb távú befektetésre.
A telek 25 méteres utcafronttal rendelkezik, különleges adottsága pedig, hogy két oldalról már külterületi erdők határolják, így a természet közelsége és a nyugodt, zavartalan környezet szinte garantált.
Jelenlegi állapotában a területet erdős növényzet borítja, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja ki. A megközelítés egyszerű: az út nagy része aszfaltozott, az utolsó kb. 1 km földúton érhető el.
A környék folyamatosan fejlődik, többen életvitelszerűen is laknak a közelben, így nem elszigetelt területről van szó.
Főbb jellemzők:
Telek mérete: 2253 m²
Utcafront: 25 m
Besorolás: ÜH-5
Művelési ág: kivett, beépítetlen terület
Beépíthetőség: 20%
Beépítési mód: szabadon álló
Csendes, természetközeli környezet
Két oldalon erdős terület
Ha olyan helyet keres, ahol a nyugalom, a természet és a jó lehetőségek találkoznak, ez a telek remek választás lehet.