A Pilis hegység ölelésében, Pilisvörösvár csendes és nyugodt részén eladó egy duplagenerációs ikerházfél, saját kertrésszel.
A háromszintes házat a 2000-es években építették hozzá egy, már meglévő ingatlanhoz. A földszinten egy 43 nm-es garázs, illetve a bejárat kapott helyet, ahonnan lépcsőn keresztül jutunk az első szinten lévő 84 nm-es lakásba. Innen a közlekedőből közelíthetjük meg a tágas konyhát, étkezőt és a nappalit, valamint a hálószobát, fürdőszobát, WC-t és egy gardróbszobát. Az étkezőből nyílik a 12 nm-es fedett terasz, melyet teljes egészében nyugalmat árasztó zöld környezet vesz körül. A nappaliból lépcsőház vezet fel a közel 50 nm hasznos alapterületű tetőtérbe, melynek beépítése az új tulajdonosra vár. 3 szoba és egy fürdőszoba kialakítására alkalmas. Víz, csatorna és villany kiállások rendelkezésre állnak.
2010-ben a házhoz hozzáépítésre került egy különálló, külön bejáratú 51 nm-es lakás, mely akár több generáció egymás melletti lakhatására, kiadásra ,esetleg valamilyen vállalkozás céljára is tökéletes.
Az épület jellemzői: Cseréppel fedett sátortető, betonfödém, falazata 30cm Porotherm tégla 5cm Dryvit szigeteléssel, kétrétegű műanyag nyílászárók.
Az ingatlan összközműves, külön mérőórákkal. Fűtése gázkazánnal, illetve vegyes tüzelésű kazánnal is megoldott. A meleg vizet villanybojler biztosítja.
A házhoz tartozó 380nm-es telken található még egy 3 oldalról nyitott, ponyvával fedett pergolás, kemencével is ellátott, pihenésre, családi összejövetelekre alkalmas kerti építmény.
Az ingatlan számos lehetőséget kínál arra, hogy új tulajdonosa saját elképzeléseinek megfelelően alakíthassa ki tökéletes otthonát.
Az ingatlan mind autóval, mind tömegközlekedéssel jól megközelíthető, a szabadságligeti vasúti megálló pár perc gyalog.