Eladó egy 45 m2-es ,1,5 szobás, erkélyes, felújításra váró lakás Orosháza belvárosában. Az ingatlan egy négy emeletes tégla épület harmadik emeletén található, kiválóan alkalmas mindazok számára, akik a város szívében szeretnének élni.
Az ingatlan részleges felújításon esett át, mely magában foglalja többek között a redőnyök felszerelését, így a lakás nyáron kellemesen hűvös, télen pedig meleg maradhat. A felújítás keretében a villanyvezetékek cseréje történt meg.
A konyha minden igényt kielégít: beépített konyhabútorral, kerámialapos villanytűzhellyel felszerelt, ami megkönnyíti a mindennapi életet. A kádas fürdőszoba megad minden szükséges komfortot egy pihentető kikapcsolódáshoz.
Az előtérben található beépített szekrények praktikus tárolóhelyet biztosítanak.
Ez az ingatlan kitűnő választás lehet fiatal pároknak, egyedülálló személyeknek vagy akár befektetési célból is. A közelben oktatási intézmények, üzletek , és minden fontos infrastrukturális elem megtalálható.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget, vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, és tegye meg az első lépést új otthona felé!