Eladó Budapest X. kerületben, Óhegy kerületrészben, rendezett, szigetelt 4 emeletes társasház, 4. emeletén, egy 49 nm-es, 2 szobás, tégla lakás! SZIGETELT HÁZ! FELÚJÍTOTT! RÖVID HATÁRIDŐVEL KÖLTÖZHETŐ!
A felépítmény az 1970-es évek elején épült, földszint és további 4 emelet szintkiosztással, csúsztatott zsalus építési technológiával. A homlokzat dyvitos szigetelése, a bejárati ajtó és a lépcsőházi nyílászárók cseréje megtörtént. A földszinten 2, az összes további emeleten 3, összesen 14 lakás került kialakításra. Az eladó ingatlan a 4. emeleten található. A földszinten a közös tároló helyiségeket használ a lakóközösség.
Az eladó ingatlant a lépcsőháztól több ponton záródó biztonsági ajtó választja el. Pár éve több felújítás történt.
A felújítás részletei:
Biztonsági bejárati ajtó és új műanyag hang és hőszigetelt üvegezésű ablakok kerültek beépítésre, melyek részben szúnyoghálóval és redőnnyel felszereltek. Korszerű az elektromos hálózat. Minden helyiségben megtörtént a hideg és meleg burkolatok cseréje. A fürdő felújítás alkalmával kicserélték a víz és szennyvíz hálózatot is. A nappaliban, a klíma berendezés beépítésének lehetősége elő van készítve. Új gázkonvektorok a hő-leadók, a használati meleg-víz ellátásról villanybojler gondoskodik.
A közös költség 12.000 Ft./hó, mely tartalmazza a közös helyiségek költségeit, szemét szállítást, takarítást, és a felújítási alapot is. A fűtés átalány díja 8.000 Ft. /hó.
A konyhabútor gépészettel a vételár részét képezi!
Tekintse meg és tegyen rá ajánlatot!