.
Eladó Lakás 1102 Budapest 10. kerület , Állomás utca
LK040968
Eladó
Társasház
Hamarosan jön
Új
95 900 000 Ft
1102 Budapest 10. kerület , Állomás utca
3 szoba
89 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
1 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
ELADÓ NAPFÉNYES NAGYPOLGÁRI LAKÁS AZ ÁLLOMÁS UTCÁBAN!

Eladásra kínálunk a 10. kerületben az Állomás utcában egy 89 m2 hasznos alapterületű nagypolgári lakást.
Az ingatlan egy tégla építésű, felújított tetővel és belső homlokzattal rendelkező társasház zárószintjén, a 3. emeleten helyezkedik el.
Helyiségeket tekintve kialakításra került három darab hálószoba, konyha étkezővel, közlekedő, tároló és egy fürdő külön WC-vel.
A hasznos alapterületen kívül a lakáshoz erkély és pince is tartozik.

A lakás nyílászáróinak műanyagra való cseréje megtörtént.
Villanyhálózata részleges felújításon esett át.
Fűtését és melegvíz ellátását gázcirkó látja el, radiátor hőleadókon keresztül.
Alternatívaként a fürdőszobában törölközőszárító, a legnagyobb szobában pedig hűtő-fűtő klíma került felszerelésre.

Infrastruktúrája kiváló, csendes környéken, de mégis számos tömegközlekedési lehetőséggel a közelben.
Az ingatlan közvetlen közelében buszpályaudvar, Kőbánya-Alsó vasútállomás, boltok, gyógyszertár, egészségközpont stb. található.

 A lakás 1/1 tulajdonú, per, teher és igénymentes.

ÖRÖMMEL ÁLLOK RENDELKEZÉSÉRE A DUNA HOUSE KÍNÁLATÁBAN MEGTALÁLHATÓ ÖSSZES INGATLANNAL KAPCSOLATBAN.
HÉTVÉGÉN IS VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSÁT!

Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
4 - Jó
Építés éve:
1980
Emelet:
3
Emeletek száma:
3
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
3 - Lakható
Épület belső állapota:
3 - Lakható
Fényviszonyok:
Napfényes
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Van
Nézet:
Utca
Tájolás:
ÉK
Fűtés:
Gáz cirkó,Klíma
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Zsuffa Attila
Örökös tag értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot