Szépséges Villát kínálunk eladásra Biatorbágy csendes utcájában, ám mégis frekventált helyen!
Az épület 2001-ben épült saját részre, azóta is az első tulajdonos él benne! A minőség követelmény volt az építkezés során, a tágas terek, praktikus elrendezés jellemzi az épületet nagypolgári érzést sugározva.
Hatalmas teraszok, erkélyek, medence szökőkúttal, sütögető hely, 3 állásos hatalmas garázs, kültéri fedett parkoló, szép felhajtó út az épülethez, kell ennél több?
11 szobás ingatlan, minden szinten konyha és fürdő, így több generációnak, vagy akár panziónak is alkalmas lehet. De akik szeretik a nagy tereket, Ők is jól fogják érezni magukat ebben a hangulatos otthonban, még ha nem is nagy a család!
A telek rendezett, gondozott sövényekkel, ősfákkal, gyeppel és szép virágokkal teli, angol kert jellegű. Ciszterna is létesített!
A fűtése gázkazán, gázcirkó, ellenben van vegyes tüzelésű kazán is. a téli költsége a fűtésnek elenyésző!
Amennyiben szeretne egy Budapesthez igen közeli szép településen élni és egy budapesti nagy méretű lakás árával vetekvő Villában élni, várom szíves hívását!
IN CASE YOU HAVE ANY QUESTIONS, PLEASE, FEEL FREE TO CONTACT ME!