Eladó hangulatos otthon Pilisszentkereszten természetközeli környezetben, bővítési lehetőséggel!
Ha egy nyugodt, természetközeli otthont keresel a Pilis szívében, akkor ezt az ingatlant érdemes megnézned!
Pilisszentkereszt csendes, békés részén kínálunk megvételre egy 56,77 m²-es vályogházat, amely egy 1068 m²-es telken helyezkedik el. Az ingatlan kiváló választás lehet állandó otthonnak, hétvégi háznak vagy befektetésnek is.
A kert különleges hangulatát a telek végében csörgedező kis patak teszi igazán egyedivé, amely nyugodt, természetközeli környezetet biztosít.
Az ingatlan főbb jellemzői:
56,77 m² alapterületű vályogház
1068 m²-es telek
Csendes, nyugodt elhelyezkedés
A telek végében kis patak található
A tetőtér könnyűszerkezetes beépítésre alkalmas, amelyre elkészült tervek is rendelkezésre állnak, így a lakótér igény szerint tovább bővíthető.
Az ingatlan jogi és műszaki dokumentációja rendezés alatt áll:
az ügyvédi megosztási eljárás folyamatban van,
az energetikai tanúsítvány készül,
valamint az érintésvédelmi felülvizsgálat is folyamatban van.
A telek jelenleg osztatlan közös tulajdon, azonban az ügyvédi megosztás már folyamatban van, így a tulajdoni viszonyok rendezése megkezdődött.
Ha egy olyan ingatlant keresel, ahol a természet közelsége, a csend és a bővítés lehetősége egyszerre adott, akkor ez remek választás lehet. A nagy telek, a patak közelsége és a tetőtér-beépítés lehetősége hosszú távon is értékálló befektetéssé teszi.
További információért vagy megtekintés egyeztetéséhez keress bizalommal!