Szombathelyen, a Nagy Lajos király utcában kínálok eladásra egy 577 m²-es telken található, három külön lakóegységből kialakított ingatlant, melyből jelenleg egy utcafronti és egy udvari lakrész kerül értékesítésre.
A lakások egy közös utcai bejárón keresztül közelíthetőek meg.
Az ingatlan kiváló lehetőség akár két generáció összeköltözésére is, hiszen mindkét lakóegység külön bejárattal rendelkezik.
Az utcafronti lakrész 52 m² alapterületű, helyiségei: 2 szoba, konyha-étkező, előtér, fürdőszoba, külön wc.
A fűtésről gázcirkó kazán gondoskodik radiátoros hőleadással.
Az udvari lakrész 50 m²-es, helyiségei: 2 szoba, konyha-étkező, előtér, fürdőszoba, külön wc.
A fűtés elektromos fali panelekkel megoldott, a melegvízellátást átfolyós bojler biztosítja.
Az utcafronti lakáshoz pincekapcsolat tartozik, míg az udvari lakrészhez saját, kisebb kert kapcsolódik. Az öntözés ásott kútról biztosított.
Az ingatlan 3 éve külső szigetelést, szinezést, új nyílászárókat, valamint napelemes rendszert kapott.
Az ingatlanok külön is megvásárolhatóak, így az 52 m2-es utcafronti: 45.000.000 Ft az 50 m2-es udvari: 45.000.000 Ft.
Az ingatlan elhelyezkedése és kialakítása miatt kiváló választás lehet összeköltözőknek, befektetőknek vagy többgenerációs családok számára.
További információért és megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!