A X. kerület méltán keresett Ligettelek területén eladósorba került egy 64 nm-s 3 szobás panellakás. A Liget tér és az Infra Trainer Liget tér között elhelyezkedő ház panelprogramban részt vett.
A VI. emeleti lakás közepes állapotú, nyílászárói műanyagra lettek cserélve valamint redőnnyel ellátottak. A lakás körbejárható, nappalijából az egyik hálószoba közelíthető meg, míg a másik szobának két bejárata van. Fűtése távfűtés egyedi mérő nélkül, azonban fűtésszámlája kedvezően alacsony, 13eFt havonta. Kköltsége 15eFt, vízórával, klímával felszerelt. Használható élhető lakás, igény szerint a fürdőszoba, wc és konyha felújítható. Kiváló infrastruktúrával rendelkezik, a közelben minden napi v. nem napi szükségletünket kielégíthetjük. Közlekedése szintén sokrétű, vonat,
villamosok, buszok pár percre elérhetőek. A csupa napfényes lakás csendes, kényelmes otthon. Két irányba tájolt, átszellőztethető, utcára és parkra néző. A lakások előtti széles függőfolyosó jól kihasználható növényekkel v. kisasztallal. A lakásban a beépített konyhabútor és a gardrobe a közlekedőben az ár részét képezik. Valamint néhány bútorra lehet tárgyalni, tv-médiafal, kanapé, hálószobai gardrobe szekrény. Jöjjön el és bemutatom Önnek ezt a keresett lakást! Várom hívását, le ne maradjon!