Különleges lehetőség a piacon! Külföldi tulajdonosa SAJÁT RÉSZRE ÚJÍTOTTA FEL ezt a lakást. Nem eladásra készítették fel, valóban PRÉMIUM minőségben készült.
Az 52 m2-es, KÉT SZOBÁS lakás teljesen megújult!
Kicserélésre került a TELJES ELEKTROMOS, VÍZ és CSATORNAHÁLÓZAT.
ÚJ FŰTÉSI RENDSZER került kialakításara, energiatakarékos IMMERGAS kondenzációs kombi cirkó kazánnal (a fűtést és a meleg víz ellátását is biztosítja), amelyhez új kémény is készült. A fürdőben, WC-ben, előszobában, gardróbban és konyhában padlófűtés, a szobákban új radiátoros fűtés készült, valamint a fürdőbe törölközőszárító radiátor is felszerelésre került.
A NAPPALIBAN 2,8 kW-os hűtő-fűtő KLÍMA (GREE) gondosodik a hűtésről/fűtésről.
ÚJ 5 kamrasoros műanyag ABLAKOKAT és BEJÁRATI AJTÓT kapott, ÚJ BELSŐ TÖRÖMFA AJTÓK, távirányítóval vezérelhető MOTOROS REDŐNYÖK, rovarháló, a konyha ablakon AUTOMATA SZELLŐZTETŐK kerültek beszerelésre.
A lakás minden helyiségében a falakon és a mennyezeten is glettelés és csiszolás után MINŐSÉGI FESTÉK került fel, a szobákban DESING TAPÉTÁK kerültek a falra.
Minden helyiségbe EGYEDI LÁMPÁK kerültek, fényerőszabályozási lehetőséggel.
Új, EGYEDI GYÁRTÁSÚ beépített KONYHABÚTOR és FÜRDŐSZOBABÚTOR Tip-on nyitással, Blaum vasalattal.
Minden igényt kielégítő minőségi konyha került kialakításra. Indukciós lap, beépített sütő (BOSH), beépített mikró, mosogatógép, hűtő, szagelszívó.
Új design szaniterek és csaptelepek (RAVAK), beépített tartályos, kis vízfelhasználású WC (GEBERIT), a fürdőben mosógép kiállás, a WC-ben új gépi szellőzés.
A biztonságról RIASZTÓRENDSZER és VIDEÓKAPUTELEFON gondoskodik.
A lakásban található beépített bútorok és szekrények maximálisan kihasználják a teret.
LEGYEN AZ ELSŐ LAKÓJA ennek a világos, nagy belmagasságú exkluzív lakásnak! Frissen felújított, még nem használt ingatlan!
A társasház elektromos hálózatát tavasszal cserélték ki, a ház belső homlokzatának teljesmértékű festése pályáztatás alatt van.
Az ingatlan Terézváros szívében található, közel a Podmaniczky utcához és a Nyugati pályaudvarhoz.
A KÖRNYÉK ELLÁTOTTSÁGA KIVÁLÓ, számos bolt, szórakozóhely, étterem és kávézó található a közelben. Kitűnő közlekedés, minden egy karnyújtásnyira!
Ez a lakás nem csupán otthon, hanem egy REMEK BEFEKTETÉI LEHETŐSÉG is.
Jöjjön, nézze meg! Nem fog csalódni!
A lakásról videó bemutató is elérhető!