.
Eladó Telek 8183 Papkeszi , Építési telek a Balatontól 10 km-re
TK023729
Eladó
Lakóövezeti telek
Áresés
15 900 000 Ft
8183 Papkeszi , Építési telek a Balatontól 10 km-re
905 m²
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
1 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Saját otthonát tervezi a Balaton közelében?

Papkeszi Colorchemia településrészén kínálok megvételre egy 905 m²-es, sík építési telket, csendes, zöld környezetben, a Balatontól mindössze 10 perc autóútra.
A telek a lakóövezet új kialakítású részén helyezkedik el, ahol a folyamatos beépülésnek köszönhetően rendezett, családias környezet alakul ki. Kiváló választás lehet mindazok számára, akik nyugodt környezetben szeretnének építkezni, ugyanakkor fontos számukra a Balaton és a közeli városok gyors elérhetősége.
A 905 m²-es telek két önálló rendeltetési egységgel is beépíthető, így akár családi ház, akár kétlakásos ingatlan megvalósítására is alkalmas.

A telek kimérése megtörtént, a kapcsolódó földmérési dokumentáció, valamint a víz- és szennyvíztervek rendelkezésre állnak, így a tervezési folyamat jelentős előkészítő munkák nélkül megkezdhető.
A meghirdetett vételár a telekre vonatkozik, és nem tartalmazza a közművek kiépítését, a tereprendezést, valamint a kerítés kialakítását. Igény esetén ezek megvalósítása külön megállapodás alapján megoldható.

Közművek
Villamos energia: 1×32 A csatlakozási lehetőség biztosított
Víz és szennyvíz: a tervek rendelkezésre állnak
Gáz: igény esetén csatlakoztatható, a telektől kb. 25 méterre található gerincvezetékről

Lokáció
Balatonfűzfő és Balatonkenese: 10 perc autóval
Veszprém: 15 km
Székesfehérvár: 30 km
Budapest: az M7-es autópályán keresztül bő egy óra alatt elérhető

A környékről
A Colorchemia lakótelep Papkeszi községhez tartozó, kis lélekszámú településrész. A hatalmas gesztenyefákkal övezett, nyugodt lakó-pihenő övezet ideális választás a természetközeli élet kedvelőinek.
A játszótér mellett foci- és kosárlabdapálya is található, így kisgyermekes családok számára is remek lehetőség.

Övezeti előírások
Beépítési mód: szabadonálló
Legnagyobb beépítettség: 30%
Minimális zöldfelület: 60%
Maximális épületmagasság: 4,5 m
Tetőforma: lapostetős vagy akár 45° hajlásszögű tető is kialakítható

Ha nyugodt, zöld környezetben szeretné megvalósítani otthonát a Balaton közelében, ez a telek kiváló lehetőséget kínál.

További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal!


Mutass többet
Általános adatok
Víz:
Telken belül
Gáz:
Utcában
Villany:
Telken belül
Csatorna:
Telken belül
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Bazsó-Dombi Henrietta
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot