.
Dr. Rozgonyi Ákos
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot
Eladó Telek 6781 Domaszék , Domaszék
TK016454
Eladó
Zártkert
Új
Prémium
48 000 000 Ft
6781 Domaszék , Domaszék
6453 m²
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
15 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Eladó építési telek kiváló lokációval – Szegedhez közel, az M5-ös autópályától 2 percre!

Szeged közvetlen közelében, Domaszék Szegedhez közelebbi végén, az M5-ös autópályától mindössze 2 percre, a BYD autógyártól pedig csupán 5 percre kínálunk eladásra egy közművesített, kiváló adottságú építési telket.

✅ Ideális családi otthon vagy befektetés céljára – a telekhez egy modern, átgondolt tervezésű lakóház terve is rendelkezésre áll, így akár azonnal belevághat az építkezésbe!
✅ Teljesen körbekerített telek – biztonság és privát tér garantálva!
✅ Minden közmű adott: vezetékes víz, 3×32A villamos áram (H-tarifa, éjszakai is), valamint gázbekötés a telken belül.
✅ Tovább bővíthető! Igény esetén még 2.200 m² vásárolható hozzá, amely új drótkerítéssel körbekerített és 1×32A árammal ellátott.

A remek elhelyezkedés, a fejlődő környezet és a gyors autópálya-elérhetőség miatt kiemelkedő lehetőség akár építkezőknek, akár ingatlanbefektetőknek!

Mutass többet
Általános adatok
Víz:
Telken belül
Gáz:
Telekhatárnál
Villany:
Telken belül
Csatorna:
Telekhatárnál
Értéknövelő tulajdonságok
Kamerák
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

6781 Domaszék Domaszék

TK018072 | 2187 m²
15 000 000 Ft