.
Eladó Mezőgazdasági 8637 Balatonőszöd
ME072784
Eladó
Szántó
Új
870 000 000 Ft
8637 Balatonőszöd
90429 m² telek
5 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Eladó egy különleges lehetőség azok számára, akik a Balaton déli partján, az M7-es autópálya lehajtója mellett szeretnék megvalósítani álmaikat. Egy hatalmas, 90 429 m^2 területű fejlesztési telek várja új tulajdonosát, mely már önmagában számtalan lehetőséget kínál befektetők és vállalkozók számára.

A terület sokoldalúságát a jelenlegi besorolás is tükrözi: telephelyként, fásított területként, rétként, illetve erdőként van jelenleg nyilvántartva, de a vevő igénye szerinti átminősítése megoldható. Ez az adaptálhatóság teszi különösen vonzóvá ezt a lehetőséget.

A helyi építési szabályzatnak megfelelően a terület gazdasági, kereskedelmi és szolgáltató övezetnek minősül, mely 30%-os beépíthetőséget és 8 méter maximális építménymagasságot tesz lehetővé. Ez ideális feltételeket biztosít vállalkozások, raktárok, kereskedelmi vagy szolgáltató egységek létesítéséhez.



A közműhelyzet is kedvező, hiszen a csatorna és a gáz az utcában található, míg a villany és a víz közvetlenül a telken belül érhető el. Ez megkönnyíti az építkezést és csökkenti a kezdeti infrastrukturális beruházásokat.







Mutass többet
Általános adatok
Felépítmény állapota:
Nincs megadva
Víz:
Telken belül
Gáz:
Utcában
Villany:
Telken belül
Felépítmény mérete:
Csatorna:
Utcában
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Keresd szakértőinket a legmegfelelőbb pénzügyi megoldásért!
A kapcsolatfelvétel nem jelent számodra semmilyen kötelezettséget.
Bus Kata
Ezüst fokozatú értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot