.
Eladó Ház 4002 Debrecen , 4034 Debrecen, Ungvárikert
M333516
Eladó
Családi ház
Prémium
29 990 000 Ft
4002 Debrecen , 4034 Debrecen, Ungvárikert
3 szoba
40 m²
1324 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
4 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Debrecenben az Ungvári kertben eladó egy jó állapotú, kétszintes családi ház.

Az ingatlan az 1980-as évek elején épült, szilikát falazattal, stabil beton alapra. Tetőszerkezete jó állapotú, így az új tulajdonos számára hosszú távon is biztonságos megoldást nyújt.

Az emeleti, mintegy 40 négyzetméteres lakótér praktikus elrendezésű, ahol két külön nyíló szoba, egy nappali, konyha, kamra és fürdőszoba került kialakításra. A helyiségek világosak, jól kihasználhatók, a műanyag hőszigetelt nyílászárók pedig hozzájárulnak az energiahatékony működéshez.

A fűtésről gázkazán és vegyestüzelésű kazán gondoskodik radiátoros hőleadással, a nappaliban egy inverteres klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet a nyári hónapokban, illetve átmeneti időszakban is.

Az ingatlan teljes közművel ellátott. A kertben fúrt kút található.

A földszinten közel 30 négyzetméteren garázs, pince és kazánház található, amelyek kiváló tárolási és műszaki kiszolgáló funkciót biztosítanak.

A ház egy 1324 négyzetméteres telken helyezkedik el, amely bőséges lehetőséget kínál kertészkedésre, pihenésre vagy akár gazdálkodásra is.

Az ingatlan tulajdoni lap szerinti megnevezése: kivett zártkerti művelés alól kivett gazdasági épület.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, elkészítése folyamatban

További kérdéseivel vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal, akár hétvégén is! Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
1982
Belső szintek száma:
Nincs megadva
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
Nincs megadva
Fényviszonyok:
Napfényes
Nézet:
Nincs megadva
Fűtés:
Egyéb
Szerkezet:
Egyéb
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Víz:
Nincs megadva
Gáz:
Nincs megadva
Villany:
Nincs megadva
Csatorna:
Nincs megadva
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Hajduk László
Ezüst fokozatú értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot