.
Eladó Lakás 1073 Budapest 7. kerület , Kertész utcában 3 szobás, világos, azonnal kiadható lakás!
LK090658
Eladó
Társasház
Új
Prémium
104 900 000 Ft
1073 Budapest 7. kerület , Kertész utcában 3 szobás, világos, azonnal kiadható lakás!
3 szoba
83 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
0 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Kiváló befektetés a belváros kedvelt részén!
3 különnyíló szobás lakás körúton belül, a Dob utca és a Kertész utca sarkán!

A belváros egyik legkeresettebb részén, a körúton belül eladó egy világos, jó állapotú, 3. emeleti lakás rendezett, liftes társasházban.

A lakás egyik legnagyobb előnye a tökéletes elosztás: mindhárom szoba külön nyílik, így ideális hosszú távú kiadásra, egyetemistáknak vagy fiatal dolgozóknak. A tágas étkezőkonyha kényelmes közös teret biztosít, ezért a lakás több bérlő számára is jól használható 

A lakás jó állapotú, bútorozott, a berendezés a vételár részét képezi, így különösebb ráfordítás nélkül azonnal kiadható. A komfortot cirkófűtés és klímaberendezés biztosítja. A szobák a Dob utcára néznek, a nagy ablakoknak köszönhetően a lakás kifejezetten világos.

Főbb jellemzők:

3 külön bejáratú szoba
nagy, étkezős konyha
jó állapot
bútorozott, a bútorok az árban
cirkófűtés
klíma
világos, utcai nézet
3. emelet
liftes, rendezett társasház
azonnal birtokba vehető és kiadható

A lokáció befektetési szempontból kiemelkedő: a Nagykörút és a 4-es, 6-os villamos megállója mindössze 2 perc séta, a Zeneakadémia és a Liszt Ferenc tér szintén néhány perc alatt elérhető. Éttermek, kávézók, üzletek, egyetemek és kiváló tömegközlekedés található a közvetlen közelben.

Stabilan keresett környék, könnyen kiadható elosztás, azonnali bevételi lehetőség.

A lakás ugyanakkor családi otthonként is jól működik azoknak, akik három külön szobát, nagy étkezőkonyhát és valódi belvárosi életet keresnek.

INFO IN ENGLISH PLEASE CALL!
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
4 - Jó
Építés éve:
1910
Emelet:
3
Emeletek száma:
3
Lift:
Hívó
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Nincs
Nézet:
Utca
Tájolás:
DNY
Fűtés:
Gáz cirkó,Gáz cirkó
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Szilágyiné Ladányi Katalin
Briliáns fokozatú értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot