.
Eladó Lakás 1215 Budapest 21. kerület , Csepelen
LK082772
Eladó
Lakás
Hamarosan jön
Új
Prémium
49 900 000 Ft
1215 Budapest 21. kerület , Csepelen
3 szoba
54 m²
Panel
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
5 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Felújítandó, napfényes 1+2 félszobás lakás erkéllyel Csepel szívében.

Budapest XXI. kerületének egyik legkedveltebb részén,Csepel belvárosától néhány perc sétára kínálunk megvételre egy 54 m²-es, 1 + 2 félszobás, déli fekvésű, erkélyes lakást.

Az ingatlan egy rendezett, liftes, 10 emeletes panelház 10. emeletén található. A déli tájolásnak köszönhetően egész nap világos és napfényes, a felső szint pedig kellemes kilátást és nyugodt lakókörnyezetet biztosít.

A lakás teljes felújítást igényel, így új tulajdonosa saját elképzelései szerint alakíthatja ki álmai otthonát. Kiváló alaprajzának köszönhetően családok, fiatal párok és befektetők számára egyaránt remek választás.

Főbb jellemzők:

54 m² alapterület
1 szoba + 2 külön nyíló félszoba
Erkély
Déli tájolás
Távfűtés egyedi mérővel
Panelprogram során cserélt műanyag nyílászárók
2025-ben cserélt villanyórák és vízórák
Parkolási lehetőség közvetlenül a ház előtt

Kiváló elhelyezkedés! A közelben minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges: SPAR, Lidl, OTP automata, gyógyszertár, üzletek, óvoda, iskola, valamint Csepel belvárosa és a HÉV-megálló is mindössze néhány perc sétára található. A belváros gyorsan és kényelmesen megközelíthető.

Ha olyan lakást keres, amelyet teljes mértékben saját ízlésére formálhat egy kiváló lokációban, akkor ezt az ingatlant érdemes személyesen is megtekinteni.

További információért vagy időpont-egyeztetésért keressen bizalommal!
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
2 - Felújítandó
Építés éve:
1970
Emelet:
10
Emeletek száma:
10
Lift:
Hívó
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
2 - Felújítandó
Fényviszonyok:
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Van
Nézet:
Utca
Tájolás:
D
Fűtés:
Távfűtés egyedi mérővel
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Balogh Kitti
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot