.
Eladó Lakás 1082 Budapest 8. kerület
LK081281
Eladó
Társasház
Áresés
Prémium
49 900 000 Ft
1082 Budapest 8. kerület
2 szoba
58 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
19 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Budapest VIII. kerületében, a megújult Horváth Mihály tér közelében, a Baross utcában eladó egy különleges, két funkciót ötvöző ingatlanegyüttes. A 2022-23-ban teljeskörűen felújított, földszinti, két bejáratos ingatlan egy utcafronti üzlethelyiségből (23 m²) és egy belső udvari lakásból (35 m²) áll, melyeket egybenyitottak, így összesen 58 m² alapterületet és további 50 m² állógalériát kínál. Az ingatlan tehát két külön helyrajzi számon szerepel, egyik műhely, másik lakás besorolással, azonban fizikailag nem szétválasztható, ezért csak együtt értékesíthető.

A 4,6 méteres belmagasság és a gondosan megtervezett galériaszint tágas tereket eredményez, amelyek sokféle funkcióra alakíthatók. Az utcafronti rész, akár a lakás földszinti terével, kiválóan alkalmas üzletnek, irodának, bemutatóteremnek, szépségszalonnak vagy akár szolgáltató műhelynek, míg az udvari bejáratú rész könnyedén használható privát lakótérként, irodahelyiségként vagy kiegészítő funkciójú háttérzónaként. Az ingatlan így ideális választás lehet vállalkozóknak, befektetőknek vagy kreatív szakembereknek, akik egyetlen helyen szeretnék ötvözni a munka- és életteret.

A felújítás során az ingatlan megújult, új Ariston villanybojler, vadonatúj szaniterek és konyhabútor került beépítésre. A fűtés elektromos, valamint inverteres, wifis Polar klímával megoldott, a meleg vizet pedig villanybojler biztosítja. Az ingatlan a felújítás óta nem volt használatban, így azonnal birtokba vehető, tehermentes állapotban várja új tulajdonosát.

A környék infrastruktúrája elsőrangú: a Corvin Plaza, a Corvin sétány, az ELTE és a SOTE egyetemei, valamint több metró-, busz- és villamosvonal néhány perc alatt elérhető. A 9-es busz és a 72-es, 83-as trolik közvetlenül a ház előtt állnak meg.

Elsősorban készpénzes vevőt várunk, aki értékeli az ilyen ritka, sokoldalú ingatlan-lehetőségeket. Kiváló választás lehet vállalkozás indítására, befektetésre, illetve olyan önfoglalkoztatóknak, akik egy inspiráló térben szeretnék kombinálni munkát és otthont. Ez az ingatlan valóban egyedülálló adottságokkal bír a belváros szívében.

Hívjon még ma, nehogy lemaradjon erről is!
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
4 - Jó
Építés éve:
1898
Emelet:
Földszint
Emeletek száma:
4
Lift:
Hívó
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Nincs
Nézet:
Udvar
Tájolás:
ÉK
Fűtés:
Elektromos
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Jávor András
Platina fokozatú franchise partner
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot