KURIÓZUM A LISZT FERENC TÉREN!
A VI. kerület egyik leghangulatosabb részén, a sétálóutcává alakított, parkos Liszt Ferenc téren, a Zeneakadémia, és a Világörökség részét képeező Andrássy út szomszédságában, kívül-belül gyönyörű állapotú, patinás, impozáns társasház 3. emeletén (lift természetesen van) eladó egy 54m2-es, nappali + 2 különnyíló hálószobás, napfényes, csendes, rendezett, belső parkra néző, kiváló elosztású, polgári értékeinek megőrzése mellett felújított lakás.
Az ingatlanban egy tágas nappaliszoba, két különnyíló hálószoba, egy ablakos konyha, egy előszoba, és egy fürdőszoba + wc helyiségek kaptak helyet. Kiváló elrendezése és a reprezentatív lokáció okán akár otthonnak, akár bérbeadás céljára, de például ügyvédi irodának, magánorvosi rendelőnek is kifejezetten jó választás.
A lakás nagy belmagasságának köszönhetően kifejezetten tágas érzetet kínál, melyhez kiváló fényviszonyok párosulnak, szinte reggeltől estig besüt a nap. A nappali frontja a társasház tágas, zöld fákkal övezett belső parkjára néznek. Ezen ablakok előtt folyosó sem található, így alattuk nem járnak el a szomszédok sem.
A lakás remek állapotnak örvend, tulajdonosa hagyományos, nagypolgári hangulatának megőrzése mellett újíttatta fel. A falon belüli gépészet (víz, villany, csatorna) modernizálva lett, magas minőségű, méretre készült fa ablakokra és bejárati ajtóra cserélték a nyílászárókat, míg az otthon melegét és a melegvizet gázcirkó szolgáltatja, melyhez új lapradiátorok csatlakoznak. Kicserélték a burkolatokat is, melyen belül külön említést érdemel a nappaliban és a mellette található hálószobában lerakott, kiváló minőségű, tömör fa hajópadló, mely magas fényű lakkal kezelt, még jobban kiemelve ezzel a kiváló fényviszonyokat.
A melegebb nyári napokon az optimális hőmérséklet fenntartására klíma is rendelkezésre áll.
A lakás takarékos fenntartású, a közművek mindegyike saját mérővel rendelkezik.
A társasház teljesen felújított, kívül és belül is gyönyörű állapotnak örvend. A renovációk során törekedtek a ház eredeti állapotának megőrzésére, melynek köszönhetően a lépcsőházban található 2 darab hívóliftet korhűen újították fel, továbbá megőrizték a folyosók mozaikkal borított aljzatát, és a lépcsőház Zsolnay csempe faliburkolatát is. A ház gondozott, fákkal övezett belső parkkal rendelkezik, melynek központjában Ybl Miklós által tervezett szobor, egykori díszkút áll. A lakóközösséget környezetükre igényes, rendszerető emberek alkotják, melynek köszönhetően többek között rengeteg virág, tiszta folyosók, rend jellemzik a belső tereket.
Az épület kapuján kilépve, a Liszt ferenc tér éttermekkel, parkkal övezett, belvárosi nyüzsgésébe érkezünk meg. A tér nagy része parkosított, díszburkolattal ellátott, számtalan étterem és kávézó idézi meg a Budapest belvárosára jellemző, egyedi hangulatot.
Üzletek, kikapcsolódási lehetőségek, de természetesen óvoda, iskola, orvosi ellátás, minden, mi a mindannapokban szükséges lehet, karnyújtásnyira megtalálható. Tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető, a 4-6-os villamos, és az M1 Földalatti állomása 2 perc sétányira található. Ezek mellett több trolibuszjárat is összeköttetést kínál a város számtalan pontjával.
Jöjjön el, tekintse meg a lakást, és érezze át a környezet egyedi, páratlan hangulatát!
Az ingatlan irányára: 135 M Ft