Kiadó exkluzív luxuslakás Budapest egyik legpatinásabb utcájában
1054 Budapest, Nádor utca 34. V. kerület
125 m² 3 erkély 1. emelet Lift Havi bérleti díj: 1.200.000 Ft
A Parlament közvetlen szomszédságában, Budapest történelmi belvárosának egyik legelőkelőbb utcájában kínálunk bérbe egy minden részletében prémium minőségben felújított, kivételes adottságokkal rendelkező lakást.
Az ingatlan a klasszikus belvárosi eleganciát ötvözi a modern luxus kényelmével. Tágas terei, természetes fényben úszó helyiségei és három saját erkélye olyan életérzést teremtenek, amely ritkaságnak számít a fővárosban.
Az ingatlan kiemelkedő adottságai
Teljes körű, magas műszaki és esztétikai színvonalú felújítás
Padlófűtés a lakás teljes területén
Saját szauna a maximális kényelemért
Légkondicionáló minden helyiségben
Három különálló erkély
Liftes, rendezett társasház
Elegáns, reprezentatív környezet
Páratlan elhelyezkedés
A Nádor utca Budapest egyik legkeresettebb címe, ahol a történelmi építészet, a diplomáciai negyed hangulata és a pezsgő belvárosi élet tökéletes harmóniában találkozik. A Parlament, a Duna-part, igényes éttermek, kávézók, exkluzív üzletek és minden fontos szolgáltatás néhány perc sétával elérhető, miközben a környék nyugodt és biztonságos lakókörnyezetet biztosít.
Kinek ajánljuk?
Ideális választás diplomaták, felsővezetők, nemzetközi vállalatok munkatársai, külföldi kiküldöttek, valamint mindazok számára, akik kompromisszumok nélkül keresnek elegáns, reprezentatív otthont Budapest egyik legértékesebb lokációjában.