Eladó, 35 nm-es, másfél szobás lakás Budaörs, 8. emelet
Panorámás kilátással rendelkező, másfél szobás öröklakás eladó Budaörs egyik kedvelt, aranyos hangulatú részén!
Az ingatlan egy kényelmes hálószobát és egy tágas nappalit foglal magába, a fürdőszoba szintén jól méretezett. A konyha alapvetően jó állapotú, a falak minimális ráfordítással (glettelés, festés vagy tapétázás) igényre szabhatók.
A társasház túlesett a panelprogramon: 20 cm-es hőszigetelést kapott, és műanyag nyílászárókkal van ellátva energiatakarékos, kényelmes otthon egész évben.
Környék:
Iskola, óvoda és játszótér a közvetlen közelben
Bevásárlási lehetőségek sétatávolságon belül
Buszmegálló közvetlen közelben
Budapest gyorsan megközelíthető
Ideális választás első lakás, befektetés vagy kisebb létszámú család számára, aki nyugodt, mégis jól ellátott környezetet keres a fővároshoz közel, és szívesen alakítja ki saját ízlése szerint a felületeket minimális befektetéssel.