.
Eladó Lakás 9200 Mosonmagyaróvár , Dózsa György utca közelében
LK019900
Eladó
Társasház
Új
52 500 000 Ft
9200 Mosonmagyaróvár , Dózsa György utca közelében
2 szoba
56 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
5 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Kertkapcsolatos téglalakás eladó Mosonmagyaróváron saját parkolóval, tárolókkal és alacsony rezsivel

Mosonmagyaróváron kínálom megvételre ezt az 56 m²-es, kertkapcsolatos téglalakást, amely egy mindössze 4 lakásos társasház emeleti részén található. Az ingatlan jó elosztásának, saját használatú kertkapcsolatának, erkélyének és praktikus tárolási lehetőségeinek köszönhetően ideális választás lehet pároknak, kisebb családoknak vagy akár befektetés céljára is.

A lakás délnyugati fekvésű, ennek köszönhetően világos, kellemes hangulatú otthon. Fűtéséről gázkazán gondoskodik, a rezsiköltsége kedvező és alacsony. Az ingatlan külön villany- és gázórával rendelkezik, a nyílászárók műanyagra lettek cserélve.

A lakás helyiségei:


nappali
szoba
konyha
fürdőszoba
külön WC
spájz
folyosó
erkély

A lakás eredetileg 2 szobás kialakítással lett tervezve, azonban az egyik szoba helyén jelenleg egy tágasabb konyha került kialakításra. Igény esetén ez egy ajtó és válaszfal segítségével könnyedén visszaállítható, így újra két külön szobás elrendezés alakítható ki.

Az ingatlanhoz tartozik egy 7 m²-es saját tároló a pincében, padlástároló, valamint saját parkolóhely is. Az utcán a parkolás ingyenes.

Főbb jellemzők:

56 m²-es téglalakás
kertkapcsolat
erkély
délnyugati fekvés
műanyag nyílászárók
gázkazán fűtés
külön villany- és gázóra
alacsony rezsiköltség
7 m²-es pincetároló
padlástároló
saját parkolóhely
4 lakásos társasház

Ha egy praktikus elosztású, alacsony fenntartású, kertkapcsolatos lakást keres Mosonmagyaróváron, akkor ez az ingatlan remek lehetőség lehet.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal, és tekintse meg személyesen!

Irodánk teljes körű hitelügyintézéssel, ügyvédi háttérrel és szakmai segítségnyújtással áll ügyfelei rendelkezésére.

Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
2005
Emelet:
1
Emeletek száma:
1
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
5 - Nagyon jó
Fényviszonyok:
Napfényes
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Van
Nézet:
Udvar
Tájolás:
NY
Fűtés:
Gáz kazán
Energetikai besorolás:
D
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Endrődy-Süli Réka
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot