Napfényes, panorámás 2 szobás lakás sürgősen eladó a Füredi úton!!
Eladó a Füredi úton egy kiváló adottságokkal rendelkező, 60 m²-es, 2 szobás, 10. emeleti panellakás, amely ideális választás lehet akár saját otthonnak, akár befektetési célra.
A nyugati tájolásnak köszönhetően a lakás egész délután világos és napfényes, a magas emelet pedig gyönyörű panorámás kilátást biztosít. Az ingatlan praktikus elosztású: két kényelmes szoba, tágas konyha külön étkezővel, valamint zárt folyosó szolgálja a kényelmet.
A társasház részt vett a panelprogramban, melynek keretében külső szigetelést és korszerű nyílászárókat kapott, így a fenntartási költségek rendkívül kedvezőek, a téli rezsi alacsony. A lakás komfortjáról egy 3,5 kW-os hűtő-fűtő klíma gondoskodik.
A társasházban a régi liftet modern, nagyméretű liftre cserélték, továbbá a folyosón kialakított átjárón keresztül a másik lépcsőház liftje is könnyedén használható, ami különösen kényelmessé teszi a közlekedést, nem kell félni a meghibásodástól.
Elhelyezkedése kiváló: a környék infrastruktúrája remek, ezért az ingatlan könnyen kiadható, ugyanakkor családok számára is ideális választás lehet.
Főbb jellemzők:
* 60 m² alapterület
* 2 szoba
* Tágas konyha + külön étkező
* Nyugati tájolás
* Panorámás kilátás
* Napfényes, világos lakás
* Panelprogramos társasház
* Külső szigetelés
* Új nyílászárók
* 3,5 kW-os hűtő-fűtő klíma
* Modern, nagyméretű lift
* Alacsony rezsiköltség
Keressen bizalommal, érdemes megnézni, mert ritka jó lehetőség ez Debrecen frekventált részén.