.
Eladó Ház 8229 Csopak
HZ083796
Eladó
Családi ház
Hamarosan jön
Új
121 000 000 Ft
8229 Csopak
2 szoba
70 m²
1416 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
3 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
SZÍVVEL ÉPÍTETT OTTHON CSOPAKON TERMÉSZETES, MELEG HANGULATTAL

Vannak házak, amelyeknél már az első pillanatban érezni lehet, hogy nem csupán lakóhelynek készültek. Ez a csopaki otthon is ilyen: átgondolt kialakítása, természetes anyagai és egyedi részletei igazán szerethető, barátságos atmoszférát teremtenek.

A 2008-ban, ProKoncept technológiával épült ház jelenleg 70 m² lakótérrel rendelkezik, amelyhez 40 m²-es garázs és előtér kapcsolódik. Mindez egy 1416 m²-es, tágas telken kapott helyet, ahol bőven jut tér a pihenésre, kertészkedésre és a szabadtéri kikapcsolódásra.

A nappali különleges karakterét a 315 cm-es belmagasság, a látszó fa felületek és a természetes anyagok adják. A tér egyik meghatározó eleme a cserépkályha, amely nemcsak látványában teszi otthonossá a helyiséget, hanem a hidegebb napokon rövid idő alatt kellemes meleget is biztosít.

A konyhából közvetlenül a körülbelül 18 m²-es teraszra léphetünk ki, ahol egy nyári konyha is kialakításra került. Így a jó idő beköszöntével a főzés és a közös étkezések is kiköltözhetnek a szabadba tökéletes hely hosszú nyári reggelikhez, családi ebédekhez vagy baráti összejövetelekhez.

Az otthon egyik legnagyobb lehetőségét a jelenleg még beépítetlen tetőtér rejti. Már a ház kialakításakor gondoltak a későbbi bővítésre, ezért a víz-, villany- és szennyvízkiállásokat előkészítették. A felső szint beépítésével a lakótér közel 120 m²-re növelhető, így akár további hálószobák, fürdőszoba vagy dolgozószoba is kialakítható.

A komfortérzetről és a kedvező fenntarthatóságról a kiváló szigetelés is gondoskodik: a homlokzat 15 cm-es grafitos hőszigetelést kapott, a födémen pedig jelenleg 70 cm szigetelés található. A fűtésről a cserépkályha mellett hűtő-fűtő klíma gondoskodik. Déli tájolásának köszönhetően az ingatlan napelemes rendszer telepítéséhez is kedvező adottságokkal rendelkezik.

A fürdőszoba 2022-ben megújult. Az ingatlan víz-, villany- és csatornahálózatra csatlakozik, a gázcsonk pedig a telken belül megtalálható.

A tágas kertet díszfák és gyümölcsfák teszik hangulatossá, valamint saját ásott kút is rendelkezésre áll. A házhoz garázs és további két gépkocsi számára fedett beálló is tartozik.

Egy karakteres, meleg hangulatú csopaki otthon, ahol a fa, a cserépkályha, a nagy kert és a nyári konyhás terasz együtt teremti meg azt az életérzést, ami miatt jó hazatérni a beépíthető tetőtér pedig még rengeteg lehetőséget tartogat az új tulajdonos számára.

További információért és személyes megtekintésért keressen bizalommal!
Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
2008
Belső szintek száma:
1
Épület külső állapota:
5 - Nagyon jó
Épület belső állapota:
5 - Nagyon jó
Fényviszonyok:
Napfényes
Nézet:
Udvar
Fűtés:
Cserépkályha,Klíma
Szerkezet:
ProKoncept
Energetikai besorolás:
Folyamatban
Víz:
Ingatlanban
Gáz:
Telken belül
Villany:
Ingatlanban
Csatorna:
Ingatlanban
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Sörös Olga
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot