Polgári elegancia és városi kert különleges otthon Nyíregyházán a Sóstói út közelében
Nyíregyházán a belvárostól néhány percnyire kínáljuk megvételre ezt a karakteres polgári családi házat, amelyben az időtálló minőség és az otthonosság találkozik.
A vastag, tömör téglából épült falak nemcsak a ház masszív jellegét adják, hanem természetes hő- és hangszigetelést is biztosítanak. A belső terekbe belépve azonnal érezhető a régi polgári otthonok nyugalma: nagy ablakok engedik be a fényt, a helyenként kétszárnyas beltéri ajtók, a klasszikus arányok és a gondosan ápolt részletek mind egy letűnt, mégis élhető korszak hangulatát idézik.
Az ingatlan 4 tágas szobával rendelkezik, amelyek rugalmasan alakíthatók családi élettérnek, dolgozószobának vagy vendégszobának. A fűtésről gáz cirkó gondoskodik, amelyet napelemmel támogatott elektromos fűtőpanelek egészítenek ki gazdaságos és korszerű megoldás. A meghitt melegről továbbá egy szép cserépkályha a konyhában, valamint egy másik a szobában gondoskodik, melyek nemcsak fűtenek, hanem a ház lelkei is.
A konyha igazi közösségi tér, ahonnan kiléphetünk a 32 nm-es, fedett, világos teraszra tökéletes helyszíne reggeli kávéknak, hosszú beszélgetéseknek vagy nyári vacsoráknak, miközben a kert zöldje vesz körül.
A ház alatt található, terméskőből épült pincerendszer külön világ: hűvös, boltíves tereivel kiváló borospincének, tárolónak vagy akár hangulatos hobbitérnek.
Az 647 nm-es, városi léptékben is nagynak számító telek valódi ritkaság. Gondozott növényzet, árnyas fák, díszkút, kemence, valamint egy jakuzzi teszi teljessé az udvar nyugodt, kertvárosi hangulatát. Itt valóban el lehet vonulni a város zajától úgy, hogy közben minden kényelmi szolgáltatás karnyújtásnyira marad.
A praktikumról is gondoskodtak:
- kétállásos garázs,
- kerti tárolók,
- rendezett melléképületek állnak rendelkezésre.
Ez az otthon nem csupán egy ház, hanem egy hangulat, egy életérzés. Ideális választás azoknak, akik értékelik a polgári stílust, a kert adta szabadságot, és mindezt Nyíregyháza belvárosának közelségében szeretnék megélni.
Ha olyan ingatlant keres, amelynek múltja, lelke és jövője is van ezt érdemes személyesen is megtapasztalni.
Megtekintéshez keressen elérhetőségeim egyikén.