.
Eladó Ház 6791 Szeged , Sziksósfürdő strand mellett
HZ070007
Eladó
Nyaraló
Hamarosan jön
Új
Prémium
54 000 000 Ft
6791 Szeged , Sziksósfürdő strand mellett
4 szoba
100 m²
720 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
1 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Eladó bútorozott családi ház Szeged-Sziksósfürdőn, a strand közelében azonnal költözhető!

Szeged közkedvelt üdülőövezetében, Sziksósfürdőn, mindössze két utcányira a strandtól, eladó egy 114 m²-es, kétszintes családi ház, amely 720 m²-es, 1/1 tulajdonú, tehermentes telken helyezkedik el.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy teljes bútorzattal és minden ingósággal együtt kerül értékesítésre. A konyhai gépek köztük a mosogatógép és a mosógép , valamint a konyhai felszerelések, tányérok, bögrék és egyéb használati tárgyak is a vételár részét képezik. Csak be kell költözni!

Az alsó szinten egy tágas nappali, étkező, konyha és mellékhelyiség kapott helyet, míg az emeleten 3 külön nyíló szoba biztosítja a család kényelmét. A kellemes hőmérsékletről légkondicionáló, a fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak, a műanyag nyílászárók pedig hozzájárulnak az energiatakarékos fenntartáshoz.

A házhoz tartozik egy 25 m²-es pince, valamint egy külön tárolóhelyiség is a ház mellett. A tágas kert kiváló lehetőséget nyújt grillezéshez, baráti összejövetelekhez vagy akár egy medence felállításához.

Az ingatlan jelenleg azonnal birtokba vehető, hiszen a korábbi bérlők már kiköltöztek. Korábban albérletként is kiválóan működött, így befektetésnek is remek választás, ugyanakkor mérete és elosztása miatt hosszú távon is kényelmes otthont biztosít egy család számára.

Főbb jellemzők:

    114 m²-es, kétszintes ház

    750 m²-es telek

    1/1 tulajdon, tehermentes

    Azonnal költözhető

    Teljes bútorzattal és ingóságokkal eladó

    3 hálószoba + nappali

    Légkondicionáló

    Gázkonvektoros fűtés

    Műanyag nyílászárók

    25 m²-es pince

    Külön tároló

    Strand közeli elhelyezkedés

    Barátságos szomszédok, akikkel igény esetén össze lehet járni közösen grillezni



Ha olyan ingatlant keres, amelybe szinte csak a személyes holmiját kell beköltöztetnie, miközben a természet és a strand közelségét is élvezheti, akkor ezt a házat érdemes személyesen is megnéznie!

Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
1970
Belső szintek száma:
2
Épület külső állapota:
3 - Lakható
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Nézet:
Kert/belső kert
Fűtés:
Gázkonvektor,Gázkonvektor
Szerkezet:
Tégla
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Víz:
Ingatlanban
Gáz:
Ingatlanban
Villany:
Ingatlanban
Csatorna:
Utcában
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Dr. Imréné Kiss Éva
Értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot