.
Kiadó Ház 2000 Szentendre
HZ060136
Kiadó
Családi ház
Hamarosan jön
Új
1 200 000 Ft
2000 Szentendre
1 szoba
210 m²
1400 m² telek
0 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
KIADÓ REPREZENTATÍV ÉPÜLET SZENTENDRE BELVÁROSÁBAN SAJÁT PARKOLÓVAL, HATALMAS KERTTEL

Szentendre történelmi belvárosának egyik legjobb részén, a Paprikabíró utcában hosszú távra kiadó egy kiváló adottságokkal rendelkező, önálló épület, amely irodának, oktatási intézménynek, egészségügyi szolgáltatónak vagy egyéb vállalkozási célra egyaránt ideális választás.

Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a belvárosi elhelyezkedés mellett a hatalmas, zárt belső kert, amely ritkaságnak számít ezen a környéken. Az udvarban saját parkoló áll rendelkezésre, így a munkatársak és az ügyfelek kényelmes parkolása is biztosított.

Sokoldalúan hasznosítható épület. A több szinten kialakított helyiségek rendkívül rugalmasan használhatók. Az épületben számos különálló iroda, nagyobb közösségi terek, teakonyhák, mosdók, tárolók és kiszolgáló helyiségek találhatók, így kiválóan alkalmas többek között:

- irodaház vagy cégközpont
- ügyvédi, könyvelői vagy mérnöki iroda
- magániskola vagy nyelviskola
- óvoda vagy gyermekfoglalkoztató központ
- oktató- és képzőközpont
- egészségügyi vagy terápiás központ
- rendelők
- szépségipari szolgáltatások
- nonprofit vagy egyházi intézmények részére

Az ingatlan előnyei:

- önálló épület
- hosszú távra kiadó
- belvárosi elhelyezkedés
- saját, zárt parkoló az udvarban
- hatalmas belső kert
- világos, jól alakítható helyiségek
- több szinten kialakított funkcionális elrendezés
- kiváló megközelíthetőség
- reprezentatív környezet

A Paprikabíró utca Szentendre egyik legkedveltebb részén található, néhány perc sétára a Fő tértől, a Duna-parttól és a város kulturális központjától. A környéken éttermek, kávézók, üzletek, bankok és valamennyi fontos szolgáltatás megtalálható, miközben az ingatlan csendes, nyugodt környezetet biztosít.

Budapest autóval és HÉV-vel is gyorsan megközelíthető, így az ingatlan kiváló választás olyan vállalkozások számára is, amelyek budapesti ügyfélkörrel dolgoznak.

Ha olyan ingatlant keres, amely kivételes lokációval, saját parkolóval, nagy kerttel és sokoldalúan hasznosítható belső terekkel rendelkezik, ezt az épületet mindenképpen érdemes megtekinteni.

További információért, alaprajzokért és megtekintési időpontért keressen bizalommal!
Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
1988
Belső szintek száma:
3
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Közepes
Nézet:
Kert/belső kert
Fűtés:
Gáz kazán
Szerkezet:
Tégla
Energetikai besorolás:
Folyamatban
Víz:
Ingatlanban
Gáz:
Ingatlanban
Villany:
Ingatlanban
Csatorna:
Ingatlanban
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Keresd szakértőinket a legmegfelelőbb pénzügyi megoldásért!
A kapcsolatfelvétel nem jelent számodra semmilyen kötelezettséget.

Hasonló ingatlanok

Bognár Tamás.
Örökös tag franchise partner
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot