Felújítandó családi ház eladó élhető nagyságú telekkel!
Eladásra kínálunk egy 39 m²-es, vegyes falazatú családi házat, amely egy 1227 m²-es telken helyezkedik el. A ház felújítást igényel, azonban több fontos munka már elkezdődött:
A villanyvezetékek cseréje réz kábelezéssel megkezdődött
A vízcsövek teljes cseréje megtörtént
A tető fa szerkezetű, cserép fedéssel, részben felújításra szorul
A házban víz és villany bekötve, a gáz az utcában elérhető. Csatornahálózat a településen nincs kiépítve.
A telek 1227 m², bozótos-fás terület, magasabban fekvő, így kellemes panorámát és jó adottságokat kínál. A mindennapokhoz szükséges infrastruktúra is közel van: bolt és buszmegálló mindössze kb. 200 méterre található.
Ez a kis ház jó alap lehet saját otthon kialakításához, vagy akár hétvégi háznak is kiváló választás azoknak, akik szeretnének a nyugalom szigetére költözni, és saját ízlésük szerint felújítani egy hangulatos ingatlant.