Pécs-Postavölgy panorámás, kétszintes családi ház
Pécs csendes, zöldövezeti részén, Postavölgyben eladó egy 188 m²-es, jó állapotú családi ház, 1467 m²-es, parkosított telken.
A ház nappali + 5 szobás, két szinten helyezkedik el. A felső szinten nappali, étkező, gépesített konyha, 3 hálószoba és 2 fürdőszoba található. Az alsó szint külön bejárattal is rendelkezik, itt további 2 szoba, fürdőszoba és gardrób kapott helyet, így akár két generáció számára is ideális.
A házhoz két terasz és 22 m²-es garázs tartozik. A gondozott kert öntözőrendszerrel és vakondhálóval felszerelt.
Fűtés: gáz-cirkó, padlófűtés, kandalló, valamint hűtő-fűtő klíma.
Extra: Riasztó és kamerarendszer
Az ingatlan egyik fő értéke a szép panoráma és a nyugodt környezet, miközben Pécs belvárosa kb. 10 perc, az M6-os autópálya felhajtója pedig mindössze néhány perc autóval.
Ideális választás nagyobb családnak, két generáció számára vagy akár otthon és vállalkozás együttes kialakítására.