Csákberényben, az Orondi szőlőknél, közvetlenül a Vértesi Tájvédelmi körzet mögött panorámás, csendes környezetben eladó egy 4059 nm-es körbekerített zártkerti telek, szigetelt, téliesített új faházzal, ásott kúttal (25 méter mély) és hangulatos borospincével.
A 26 nm-es faházhoz 12 nm fedett teraszt tartozik. A kertben gyümölcsfák, levendula örökzöldek. A telek elején egy 24 nm-es hangulatos, nyáron kellemesen hűvös - borospince található. A telek körbekerített, a műveléséhez szükséges gépeket az ár tartalmazza (fűnyíró traktor, fűnyírók, szerszámok, zárható szerszámosház). Közművek közül a villany földkábelen bevezetésre került, a víz bevezetésnek előkészítése a házig megtörtént. A telek két utcáról is megközelíthető. Az ingatlan nem kifüggesztésköteles. Beépíthetősége 3%.
A Vértes, a tiszta levegő és a természet közelsége segít kilépni a mindennapok rutinjából. A környék gazdag élővilággal bír, gyakran tűnnek fel őzek, szarvasok a kert végében. Ha a csend és a nyugalom az, amire vágyik akkor ez az ingatlan jó választás.
Bővebb információért, kérem keressen!