.
Eladó Ház 2629 Márianosztra , erdő alatti , patak parti kedves parasztház
HZ029718
Eladó
Családi ház
Hamarosan jön
Új
Prémium
49 000 000 Ft
2629 Márianosztra , erdő alatti , patak parti kedves parasztház
3 szoba
62 m²
1400 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
2 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
IGAZI KINCS a BÖRZSÖNYBEN!

Börzsöny egy kis szegletében, Márianosztrán a zarándokhelyről híres településen, a település határán eladó egy 62 nm-es egy szintes kedves kis fagerendás, meghitt családi ház. Az ingatlan erdős, patakos környezetben fekszik, mégis a központtól pár percnyire található. A házikó a 60-as években épült vegyes falazattal, kővel borított homlokzattal, ami nagyon egyedivé teszi a házat.

Állapotában jó, lakható, folyamatosan karban tartott, jelenleg is lakják. Két szoba, étkező, fürdő, előtér konyhával, helyiségek találhatók benne. A tető beépítését már elkezdték, fent vannak a villany és csatorna strangok, 20 cm üveggyapot szigetelések, gipszkarton falak. A befejezés az új tuladonosra vár. A házban lévő közművek közül víz, villany, csatorna bekötve, gáz az utcában található. A fűtés cserépkályhával és fatüzelésű tégla kályhával megoldot. A tetőszerkezet új, ami 2 éve lett kicserélve a divatos fém könnyűtetőre. A telek egy igazi erdő része, saját patak parttal és forrással 1400 nm-en, ahol csak a madarak, a vadak, a buja növényzet, a patak csordogálása lehet zavaró. A telken vannak kisebb, nagyobb gyümölcsfák, diófa, magas ágyás is. A házból egy kényelmes, terasz kapcsolattal könnyen lejuthatunk a saját erdős területre és a kertbe. A terasz alatt betonozott pince, tároló található, ahol kényelmesen elférnek a kerti szerszámok és egyéb dolgok.A telken található továbbá gyűrűs kút is, amiből könnyedén locsolhatunk.

Autóval a ház előtt meg lehet állni, telken könnyen kialakítható egy kocsi beálló. A település turisztikailag felkapott, több látnivalóval, pl: falumúzeum, faluház, kolostor és templom, kálvária és kápolna, Mária-kút, Zuvár romjai, börtönmúzeum, és a híres Szob-Nagybörzsöny erdei kisvasút is itt megy el. A központban minden megtalálható, ami a napi életvitelhez szükséges. Aki vágyik egy kis magányra, vagy eltűnne a városi nyüzsgésből és szereti a Börzsönyt, annak ajánlom ezt a csendes, nyugodt erdei ingatlant. Az ingatlan idegenforgalmi szempontból is jelentős, és akár vendégházként is nagyon jól hasznosítható. Az ingatlan kivett lakóház,- udvar minősítésű, falusi csok igényelhető rá.

Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
1960
Belső szintek száma:
2
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Nézet:
Udvar
Fűtés:
Cserépkályha,Infrapanel
Szerkezet:
Vegyes falazat
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Víz:
Ingatlanban
Gáz:
Utcában
Villany:
Ingatlanban
Csatorna:
Ingatlanban
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

2629 Márianosztra Szobi út

HZ018330 | 2 szoba | 58 m²
18 000 000 Ft

2629 Márianosztra

HZ020786 | 4 szoba | 114 m²
30 000 000 Ft
Erdei Tünde
Briliáns fokozatú értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot