.
Eladó Ház 8600 Siófok , Felújított családiház, mediterrán hangulatú, igényes kerttel
HZ020728
Eladó
Családi ház
157 000 000 Ft
8600 Siófok , Felújított családiház, mediterrán hangulatú, igényes kerttel
7 szoba
133 m²
718 m² telek
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
49 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Megvételre kínálok egy teljesen felújított, téglaépítésű, cserépfedésű, három külön bejáratú lakrészt tartalmazó, - 133 nm-es, összesen 6 szobás + 1 félszobás - triplakomfortos családi házat, mediterrán hangulatú, igényesen kialakított kerttel, kiváló lokációban, Siófok közkedvelt részén, a Fokihegyen.
A ház az 1970-es években épült, többször felújított, átalakított, tetőtér beépítéses, külső szigeteléssel ellátott, többgenerációs családi ház. Kiválóan alkalmas több generáció együttélésére, vagy befektetési célra is, mert a három külön bejáratú lakrésznek köszönhetően hosszútávon akár bérlők számára kiadható, de a nyári szezonban nyaraltatásra is használható a család ott lakása mellett is.
Kiváló lokáció! Bevásárlási lehetőség gyalogosan 5-8 percre, az autóbusz megálló 3-5 percre, általános iskola 10-12 percre, vasútállomás 6-8 percre, a Balaton part 12-18 perces sétával elérhető.
Napelemrendszerének köszönhetően a szaldós elszámolás okán szinte önfenntartó a villamosenergia felhasználása (3x20A).
Az extra adottságai: Elektromos motorral működtetett kapubejáró, automata kerti öntözőrendszer, 2 autó számára is kényelmes, fedett beálló, fedett kerti kiülő a mediterrán hangulatot biztosító pálmafák és növények között.
1. lakrész földszint: 56 nm: amerikai konyhás nappali étkezővel, két külön bejáratú hálószobával, fürdőszobával (kád, zuhanyzó, mosdó és WC). A nappaliban klíma található, a ház összes külső nyílászárója korszerű műanyag, az ablakokon szúnyogháló is van. A fűtést és a használati melegvíz ellátását gázkazán biztosítja, a nappaliban klíma is van.
2. lakrész tetőtér: 56 nm. Az épületen kívüli csigalépcsőn elérhető, külön bejárattal rendelkezik, amely a ház K-i részénél található. Mind a három külön bejáratú hálószoba az előtér/konyha/étkezőből nyílik, valamint ugyancsak innen léphetünk be a fürdőszobába is. A fűtés elektromos panellel történik, valamint klíma is felszerelésre került.
3. lakrész a földszinten: A házhoz szorosan hozzáépített, külön bejáratú épületben található, amelyben egy hálószoba, konyha/étkező, előtér és zuhanyzós fürdő található.
A fűtés elektromos panellel biztosítható a melegvizet éjszakai árammal működtetett villanybojler biztosítja. 

Remélem felkeltettem érdeklődést, így kérem NE habozzon, hívjon bizalommal!
Mutass többet
Általános adatok
Építés éve:
1975
Belső szintek száma:
1
Épület külső állapota:
5 - Nagyon jó
Épület belső állapota:
5 - Nagyon jó
Fényviszonyok:
Napfényes
Nézet:
Utca
Fűtés:
Gáz cirkó,Klíma
Szerkezet:
Tégla
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Víz:
Ingatlanban
Gáz:
Ingatlanban
Villany:
Ingatlanban
Csatorna:
Ingatlanban
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Bánáti András
Örökös tag franchise partner
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot