Kulcson a Duna ölelésében, a parttól csupán pár perc sétára, nyugodt és barátságos környezetben várja új tulajdonosát ez a hangulatos, panorámás hétvégi ház, amely tökéletes választás lehet a pihenésre, feltöltődésre vágyóknak vagy akár azoknak is, akik egy természetközeli otthont keresnek.
A 60 m²-es, blokktéglából épült ingatlan, 408 m²-es telken helyezkedik el. A házhoz külön tároló is tartozik, így a horgászfelszerelésnek, bicikliknek vagy a majd egyszer még jó lesz dolgoknak is jut hely bőven, valamit egy kisebb szerszámos tároló és egy pince is van.
A földszinten egy tágas étkezős konyha került kialakításra, ahol kényelmesen összegyűlhet a család vagy a baráti társaság. Emellett fürdőszoba, kamra és külön WC is található itt, valamint egy kellemes terasz is van.
A tetőtérben jelenleg három szoba van kialakítva, továbbá egy kézmosós WC a komfort jegyében. Az egyik keleti tájolású szoba erkélykapcsolatos, innen a Duna irányába nyílik szép kilátás. A mellette lévő kisebb szobával akár össze is nyitható, ezzel tágasabb teret nyerve.
A ház erkély- és teraszkapcsolatos, szép a kilátás és a természet közelsége a mindennapok része lehet.
Rövid határidővel birtokba vehető!
Hasznos tudnivalók:
- A kellemes hőmérsékletről kandalló és elektromos fűtés gondoskodik: télen kuckózós hangulat, nyáron dunaparti lazítás.
- A villanyvezetékek részlegesen cserélve, éjszakai áram is rendelkezésre áll.
- A meleg vizet új villanybojler biztosítja, a konyhában pedig külön kisebb villanybojler is segíti a kényelmet.
- A tető palafedésű, kőzetgyapot szigeteléssel ellátva.
- A parkolás fedett kocsibeállóban megoldható.
Az ingatlan akár teljes bútorzattal is megvásárolható, így akár egy hétvége alatt otthonossá válhat új tulajdonosa számára.
Ha olyan helyet keres, ahol közel a természet, a Duna, a nyugalom és egy kicsit lelassulhat a világ, akkor ezt az ingatlant érdemes személyesen is megnézni.
Ajánlom hétvégi háznak, vagy akár állandó lakhatásra is!
A település az M6-os autópálya mellett, a Duna közvetlen szomszédságában helyezkedik el, Budapesttől 60 km-re, mely autópályán csupán 40-45 perc. Kulcs saját közintézményekkel rendelkezik( bölcsőde, óvoda, általános iskola, orvosi rendelő). A Duna part közelsége pedig minden évszakban kedvelt úticél a településen élők között. Saját kikötője is van Kulcsnak.
Keressen bátran ha kérdései vannak, vagy megtekintené!