Megvételre kínálok a VII. Kerületben egy TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT lakást. Az ingatlan UDVARI NÉZETŰ, az ELSŐ EMELETEN található.
A felújítás során a lakás belsõ tereit GIPSZKARTON borítás fedi, az egész lakás ÁLMENYEZETTEL lett kialakítva, egységes, rendezett megjelenést adva. A bejárati ajtó BIZTONSÁGI ajtó, az ablakok MŰANYAG nyílászárók háromrétegű, BIZTONSÁGI üveggel vannak felszerelve. A nyílászárók mellett ÜTÉS- ÉS TÖRÉSGÁTLÓ ÜVEG biztosít további védelmet. A lakás kettős HANGSZIGETELÉSSEL rendelkezik, ami zajcsökkentést nyújt. Az ingatlanban külön FÜRDŐSZOBA és MOSÓKONYHA található, amely PRAKTIKUS elrendezést eredményez a mindennapi használat szempontjából.
Elhelyezkedését tekintve kiváló, Pest szinte összes nagyobb látványossága illetve több busz, metró, villamos megállók is pár perces sétatávolságon belül elérhetőek.
További információért és a megtekintés miatt keressen bizalommal a hét bármely napján!