Kismaros-Börzsönyliget szívében, az Őz utcában kínálunk megvételre egy különleges, háromszintes családi házat, amely nemcsak tágas tereivel, hanem sokoldalú elrendezésével is kiemelkedik a környék kínálatából. A szintek szeparálhatóak, külön bejárattal rendelkeznek, így ideális választás nagyobb családoknak, több generáció együttélésére, vagy akár befektetési célra is.
Az ingatlan aszfaltozott úton könnyen megközelíthető, a kert végében pedig egy csörgedező patak teszi igazán varázslatossá a környezetet. A Börzsöny erdői, a friss levegő és a nyugalom mindennapjainak részévé válnak – mégis elérhető közelségben marad Budapesttől.
A ház Otthon Start hitelre is megvásárolható, így pénzügyileg is biztonságos és kedvező döntés lehet.
Ez az ingatlan egyszerre kínál természetközeli életérzést, többfunkciós kialakítást és kiváló lokációt. Ne csak álmodjon róla – itt várja új otthona a Börzsöny kapujában!