.
Eladó Vendéglátás 5350 Tiszafüred , Örvény utca
359 000 000 Ft
5350 Tiszafüred , Örvény utca
994 m²
3 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet befektetőknek vagy azoknak, akik saját vállalkozást szeretnének indítani egy egyedülálló helyszínen, mely a vendéglátás számos formájának otthont tud adni. Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, lépjen kapcsolatba velünk még ma, hogy saját szemével is meggyőződhessen ennek az ingatlannak a varázslatos adottságairól!

Akit a hagyományok és a jó borok vonzanak, azok számára a boros pince lesz az ingatlan szíve. A pince kiváló lehetőséget nyújt borászati tevékenység kifejtésére vagy baráti, családi összejövetelek megszervezésére. A körítést a gyönyörűen parkosított terület teszi teljessé, ahol a vendégek séta közben élvezhetik a természet közelségét és a friss levegőt.

Az ingatlan magában foglal egy panziót több apartmannal, amelyek tökéletesen alkalmasak hosszú távú kiadásra vagy szezonális üzemeltetésre. Különleges vonzerejét növeli a wellnessrészleg, amely egy nyári medencét is magában foglal, így garantálva a vendégek kényelmét és relaxációját a melegebb hónapok alatt.
Összefoglaló tájékoztatás az ingatlan komplexumról:
Az ingatlan egy téglalap alakú telken lett kialakítva, funkcionálisan külön épületek vannak a szálláshelyeknek, a recepciónak a wellness részlegnek. A pihenőparkrészen  nyári medence és napozó ágyak vannak.A csapat építő tréningek alkalmával előszeretettel használják a vendégek a pincében kialakított borozót. A reggeliztetéshez 50 fős étterem és hozzá kapcsolódó konyha van. A szabad téri sportot szeretők részére több funkciós sport pálya áll rendelkezésre.
A szálláshelyek száma 8 db 2 ágyas szoba és 5 db 4 fős apartman. A szobák mindegyike klimatizált, televízióval és hűtővel, valamint zuhanyzóval és wc-vel rendelkezik. A szálláshelyen 50 fő együttes elhelyezésére van lehetőség.

Eladó egy pazar lehetőséget kínáló ingatlan, melynek vételára 359 000 000 HUF. Az épület tégla szerkezettel rendelkezik és gáz cirkó fűtéssel üzemel. Az elhelyezkedése kiváló, 5350 Tiszafüred, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, közvetlenül a Tisza-tó szomszédságában található, így a természet és a pihenés kedvelői számára ideális választás.

Lehetőség van az épületek, helyiségek egyenkénti megvásárlására is:
Nádtetős épület 85 millió forint.
Pihenőpark 150 millió forint
Panzió épület 190 millió forint.
Bővebb felvilágosításért forduljon hozzám bizalommal, akár hétvégén vagy ünnep napokon is rendelkezésre álok.
www.dh.hu
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
1995
Legutóbbi felújítás éve:
2018
Fűtés:
Gáz cirkó
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Keresd szakértőinket a legmegfelelőbb pénzügyi megoldásért!
A kapcsolatfelvétel nem jelent számodra semmilyen kötelezettséget.

Hasonló ingatlanok

5350 Tiszafüred

VL059109 | 12 szoba | 400 m²
84 200 000 Ft

5350 Tiszafüred 5351 Tiszafüred, Külterület

M283892 | 150 m²
250 000 000 Ft

5350 Tiszafüred 5350 Tiszafüred, Tiszafüred

M306299 | 350 m²
159 000 000 Ft

5350 Tiszafüred BEFEKTETŐNEK két apartmanos apartmanház ELADÓ Tiszafüreden

VL095884 | 3 szoba | 98 m²
66 900 000 Ft
Lovász Lajos László
Platina fokozatú értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot