.
Magyar Veronika
Platina fokozatú értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot
Eladó Üzlethelyiség 2364 Ócsa
UZ043922
Eladó
Utcai bejárattal
Új
Prémium
147 000 000 Ft
2364 Ócsa
330 m²
3 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG ÓCSÁN!
Három üzlethelyiség egy ingatlanon belül Ócsán, kiváló lokációval.

Az ingatlanban HÁROM már jól működő üzlethelyiség található, amelyek kiváló bevételi forrást biztosítanak: egy 29 m²-es, egy 26 m²-es és egy 28 m²-es helyiség, mindegyik saját mosdóval felszerelve.

Az üzleteket jelenleg is bérlik, jó hozammal működtethetőek.
A két szélső üzlet klimatizát, thermosztátos konvektorral van megoldva a fűtésük. A gázmérő közös, a villany saját almérővel működik.
Ne hagyja ki ezt az EGYEDI LEHETŐSÉGET, hogy birtokba vehesse ezt a különleges ingatlant, amely a város szívében, buszmegálló, vasútállomás, P+R parkoló, óvoda, városi piac közvetlenül az ingatlan közelében vannak. Általános iskola és gimnázium pár perc sétára vagy 1percre autóval. Többek közt Tesco, SPAR, CBA, DM könnyen elérhető távolságban.

Az ingatlan elhelyezkedése is rendkívül kedvező, hiszen az Ócsa és Budapest közötti közlekedés kiváló.
Az M5-ös autópályán soha nincs forgalmi dugó, a helyi buszjáratok is összekötik a várost Budapesttel, valamint a vasútállomás közelsége még több lehetőséget biztosít az ingázásra.

Az ingatlan része egy 2008-ban épült TÁGAS, 107 m²-es jól átgondolt, tágas amerikai konyhás-étkezős, 2 hálószobás LAKÁS, amihez garázs is tartozik,
valamint egy különálló, 17,2 m²-es garzon/vendég lakás, amely ideális kisebb lakrésznek vagy kiadásra.

Emellett a jelenleg FELÚJÍTÁS ALATT álló, 90 m²-es házrész, ami 8 helyiségből és 2 vizeshelyiségből áll, további lehetőséget kínálnak további lakrészek, irodák vagy raktárak kialakítására az Ön igényei szerint.

A kert gyönyörűen gondozott, kiülő terasszal, bokrokkal és fákkal. Egy tágas kutya kennel is része a kertnek.
Így ideális választás befektetők vagy vállalkozók számára, akik egy kiváló lokációban szeretnék kamatoztatni ezt az ingatlan adta lehetőségeket.
Ez a komplex ingatlan számos potenciállal rendelkezik, hiszen lakóingatlan, üzletek, valamint további fejlesztési lehetőségek is megtalálhatóak benne.

Mutass többet
Általános adatok
Üzlethelyiség állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
2002
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
5 - Nagyon jó
Épület belső állapota:
5 - Nagyon jó
Parkolás:
Üzlethelyiség saját parkolójában
Portál szélessége:
15.00 m
Fűtés:
Gáz cirkó,Gáz cirkó
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Keresd szakértőinket a legmegfelelőbb pénzügyi megoldásért!
A kapcsolatfelvétel nem jelent számodra semmilyen kötelezettséget.
Eladó Ipari 2364 Ócsa

2364 Ócsa

IP058247 | 274 m²
69 000 000 Ft