Örökpanorámás építési telek eladó a Mecsekoldalon ritka lehetőség a Szkókó tetőn!
Eladásra kínálunk Pécs egyik legexkluzívabb és legkeresettebb részén, a Mecsekoldalon, a Szkókó tető dűlőben egy 3495 m²-es, kivételes adottságokkal rendelkező építési telket.
Az ingatlan legnagyobb értéke a lélegzetelállító, örök panoráma, amely a városra és a környező tájra nyílik. A telek felső részein zavartalan kilátás, míg az alsó területen részpanoráma biztosított ritka adottság ezen a környéken.
Kiváló fejlesztési lehetőség:
A telek jelenleg egy helyrajzi számon szerepel, azonban a megosztás már folyamatban van, amelynek eredményeként:
-2 db örökpanorámás építési telek kerül kialakításra a felső részen
-1 db külön telek az alsó részen, a Nagyszkókói útról megközelíthetően
A megosztás várhatóan 2-3 hónapon belül megvalósul, így akár külön-külön is értékesíthetővé válik.
Főbb paraméterek:
-Telekméret: 3495 m²
-Övezeti besorolás: Lke-3721 (bf)
-Beépíthetőség: 15%
-Megengedett építménymagasság: 5 m
Közművek:
-Víz és csatorna elérhető a felső és az alsó telekrészen
-Villany a telekhatáron
-Gáz utcában
Befektetőknek különösen ajánlott!
Az ingatlan kiváló lehetőséget kínál:
-továbbértékesítésre
-több családi ház vagy ikerház építésére
-prémium lakóprojektek megvalósítására
A telek jelenleg egyben kerül értékesítésre, azonban a megosztást követően külön-külön is elérhető lehet. A parcellázott telkek áraival kapcsolatban érdeklődjön privátban.
Az ilyen adottságú, örökpanorámás telkek a Mecsekoldalon rendkívül ritkák ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget!
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!