ÁLOMLAKÁS ELADÓ!
Győr belvárosában, kellemes park mellett, gyönyörű, rendkívül világos lakás eladó!
Ki ne szeretne egy hatalmas park mellett lakni, fákra néző kilátással rendelkezni, minden nap a parkban sétálva hazamenni, és friss levegőt szívni?
Ez a második emeleti, világos lakás egyedi belsőépítészeti megoldásokkal, letisztult eleganciával és prémium anyaghasználattal lett kialakítva - gondosan megtervezett részletekkel, ahol minden a kényelemről és a stílusról szól.
Lokációját tekintve 5 perc séta a vasútállomás, a belváros, illetve egyetemek 10 perc sétatávolságra találhatóak.
Az ingatlan minden helyiségében padlófűtés található, illetve hűtő-fűtő klíma a szobákban. Minden helyiségben van termosztát, így helyiségenként külön állíthatók a hőfokok.
A konyha gépesített, az ingatlanban található egy zuhanyzóval ellátott fürdőszoba WC-vel, egy fürdőszoba káddal, és egy külön helyiségben lévő WC.
Tágas, világos terek jellemzik az ingatlant, belmagassága 343 cm.
Otthonnak, stúdiónak, irodának, szalonnak tökéletes választás!
A házban AIRBNB engedélyezett, így rövid, de akár hosszútávú kiadásra is alkalmas.
Amennyiben bármilyen további kérdése van az ingatlannal kapcsolatban, vagy szeretné megtekinteni, keressen bizalommal!