Kedves Érdeklődő!
Figyelmébe ajánlom, ezt az amerikai konyhás nappali + félszobás, emeleti, Hungária körút közelében a Pongráctelepen lévő, jó állapotú lakást.
Az elmúlt években több felújításon átesett (új nyílászárók és konyhabútor, villanyszerelés, hűtő-fűtő klíma és festés) lakás tulajdoni lap szerint 28, valóságban 30 négyzetméteres. 4. emeleti, nagy felületű keleti tájolású ablakai vannak, ezért rendkívül világos. A nappali és hálószobán túl különnyíló WC-vel, kádas fürdőszobával és egy jól használható, tetőablakos, meglepően nagy előszobával rendelkezik. A ház az 1940-es években épült. Jól megközelíthető pincéjében egy száraz, 3 nm-es tároló is tartozik a lakáshoz. Az ablakok a házak közötti fák lombjaira, zöld udvarra nyílnak. Minden egyedi mérőórás, a lakás még külső szigetelést is kapott.
A közelben elérhető busz és trolijáratokkal pár megállóval elérhető a Stadionok M2 megálló, de a közvetlen közelben megálló 73-as trolibusz közvetlen eljutást biztosít a Keleti és Nyugati pályaudvarhoz, illetve a 37-es villamos a Blaha Lujza térhez. A belvárosból (Deák Ferenc tér) induló 909-es busszal éjszaka is kb. 15 perc alatt elérhető. A környéken a parkolás díjmentes.
Az ingatlan tehermentes és rövid határidővel birtokbavehető. Jó szívvel ajánlom fiataloknak, első lakásvásárlóknak, akiknek a méretkategóriában fontos a külön hálószoba és szeretnének zöld környéken, mégis közel a belvároshoz lakni.
Hívjon bizalommal, akár hétvégén is, ha ajánlatom felkeltette az érdeklődését!