.
Eladó Lakás 1148 Budapest 14. kerület
LK050528
Eladó
Lakás
Új
Prémium
54 900 000 Ft
1148 Budapest 14. kerület
2 szoba
39 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
3 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Napfényes, parkra néző otthon Zugló szívében akár 3%-os Otthon Start Programmal!

Zugló egyik csendes, zöldövezeti részén, a közkedvelt Szervián utcában kínálunk megvételre egy 39 m²-es, 1+1 szobás téglaépítésű lakást, amely ideális választás első otthonnak, fiatal pároknak vagy befektetésnek is.

A harmadik emeleti, délkeleti tájolású lakás egész nap világos, ablakai kellemes, parkos környezetre néznek, így a város közepén is nyugodt, otthonos hangulatot biztosít.

A lakás praktikus elosztású:

előszoba
tágas nappali
külön hálószoba
nagy méretű étkezős konyha
fürdőszoba
külön WC
kamra
zárható pincei tároló

A tágas étkezős konyha akár egy második hálószobává is alakítható, így az ingatlan remekül alakítható az új tulajdonos igényei szerint.

A lakás jó állapotú, folyamatosan karbantartott:

korszerű, hő- és hangszigetelt nyílászárók
biztonsági bejárati ajtó
egyedi, asztalos által készített fa beltéri ajtók
klímaberendezés a komfortos mindennapokért

A környék infrastruktúrája kiváló:
az Örs vezér tere néhány perc alatt elérhető (M2 metró, HÉV, villamosok, buszok, trolik), a BGF és BKF közelsége miatt diákok és kiadásban gondolkodó befektetők számára is ideális választás.

A parkolás külön előny: a ház előtt szinte mindig található szabad hely, ami Budapesten valódi ritkaság. A környék fizetős övezet, azonban helyi lakosok számára önkormányzati engedéllyel egy autóra ingyenes, további gépjárművekre kedvezményes parkolás igényelhető.

A közelben minden megtalálható:
bevásárlási lehetőségek, iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, valamint hangulatos parkok és sétányok.

Ez a világos, csendes lakás kiváló lehetőség azok számára, akik egy jó állapotú, azonnal költözhető, mégis jól alakítható otthont keresnek Zugló egyik legélhetőbb részén.
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
4 - Jó
Építés éve:
1960
Emelet:
3
Emeletek száma:
3
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Napfényes
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Van
Nézet:
Kert/belső kert
Tájolás:
DK
Fűtés:
Gázkonvektor
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Marczis Krisztina
Örökös tag irodavezető
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot