.
Eladó Lakás 6237 Kecel , Eladó Kecelen a Vasút utcában egy luxus lakás!
LK034792
Eladó
Lakás
Prémium
41 990 000 Ft
6237 Kecel , Eladó Kecelen a Vasút utcában egy luxus lakás!
3 szoba
67 m²
Tégla
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
4 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Ha egy igazán igényes, különleges lakást keresel Kecelen, ne keresgélj tovább, megtaláltad!

Eladó Kecel központjában, a Vasút utcában, a Melinda lakóparkban, egy földszinten lévő luxus lakás. Az ingatlan minden szegletében az igényességről és a jó ízlésről ad bizonyságot. Minőségi burkolatok, egyedi konyha bútor, kandalló, beépített szekrények, mind a legmagasabb minőséget képviselik. 
A lakás 67 nm-es területén egy amerikai-konyhás nappalit, 2 szobát és egy gyönyörű fürdőt találhatunk. A világos, tágas terek, a nagyon jó elrendezés, kényelmes lakhatást biztosítanak. 
Az ingatlan nagyon kis rezsivel bír, fűtése gáz-cirkó kazánnal lett megoldva és egy inverteres klíma is rendelkezésünkre áll.

Központi fekvése rendkívül kedvező, óvoda, iskola, gyógyszertár, bolt, minden lépés távolságra található.

Ez egy igazán beleszeretős, első látásra megnyerő lakás, amely ritka az ingatlan piacon, a képek magukért beszélnek!
Ne hagyd ki, légy az első megtekintő, hogy ne maradj le róla!

Az ingatlan per és tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Az ingatlanban lévő bútorokat a vételár tartalmazza!

Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
2000
Emelet:
Földszint
Emeletek száma:
2
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
5 - Nagyon jó
Épület belső állapota:
5 - Nagyon jó
Fényviszonyok:
Napfényes
Parkolás:
Van
Erkély/Terasz:
Nincs
Nézet:
Utca
Tájolás:
ÉNY
Fűtés:
Gáz cirkó
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!
Andriska Erika
Platina fokozatú értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot