KIZÁRÓLAG CSAK CÉGÜNK PORTFÓLIÓJÁBAN !!!!!
ELADÁSRA KÍNÁLOM a XII.kerület Németvölgyben, annak is a hegyvidéki részén, a Farkasréti Temető és a Márton Áron tér szomszédságában, ezt a tégla építésű társasházban található, magasföldszinti, KÖZEPES (lakható) állapotú, ERKÉLYES (mely az épület BELSŐ gondozott kertjére néz), KÉT egész szobás - de igény szerint, az akár még 3 szobássá is hasznosan átalakítható - 53 nm. alapterületű, napos így VILÁGOS lakást !!!
Az ingatlan a maga nemében egy PÁRATLAN és KIVÉTELES lehetőséget is rejt magában egyszerre, tekintettel arra, hogy a kerületnek erről a részéről igen 'RITKÁN' kerül ki EBBEN a méretben a piacra, egy olyan lakás, ami HÁROM szobássá is JÓL átalakítható és közvetlen KERTKAPCSOLATTAL rendelkezik !!!!!!
A ház kis számú közössége kultúrált - barátságos, mely önmagukra és környezetükre is igényes lakókból tevődik össze, akik (egyáltalán nem tolakodóan, de) mindig 'odafigyelnek' egymásra és életterükre egyaránt !
Az ingatlanhoz tartozik még egy saját, zárható (kb.5 nm-es) tároló helyiség és egy szintén saját, felszíni személygépkocsi (kerten belüli, nem fedett) beálló is, amelyeket NEM szükséges külön megvásárolni, mivel azok már a vételár RÉSZÉT képezik !!
A környék 'kertvárosias' jellegéből adódóan kifejezetten CSENDES és nyugalmas, melynek tömegközlekedése is megfelelő, mivel innen az itt folyamatosan áthaladó busz és villamos járatokkal a Bel-Budai (MOM Park, Déli Pu., Széll Kálmán Tér, stb.) illetve Pest-Belvárosi (Ferenciek tere, Astoria, Blaha Lujza Tér, Keleti Pu.,stb.) részei is könnyen és gyorsan megközelíthetőek !!!
Autóval pedig az M1-M7-es autópályák kényelmesen elérhetőek, amiből kifolyólag a Budaörsi Hiper és Szuper Marketek így egy esetleges nagybevásárlás céljából, rugalmasan lebonyolítható.
A lakás TÖKÉLETES választás lehet mindazok számára, akik a későbbiekben egy hosszútávon is mindig ÉRTÉKÁLLÓ ingatlanbefektetésben gondolkodnak !!! Hiszen egyszerre lehet az egy SZUPER lehetőség, az első lakás vásárlásában is érdekelteknek, illetve azoknak is egyaránt akik a jövőben, annak csak folyamatos KIADÁSÁBAN látják maguk számára a fantáziát !!
Amennyiben felkeltettem a kíváncsiságát és úgy döntene, hogy azt személyesen is megtekintené, úgy NE késlekedjen és ragadja meg mielőbb (még mások előtt) a telefonját, hogy NE szalassza el az ebben rejlő LEHETŐSÉGEKET !!!!!!!!