Eladó a XVIII. kerületben egy 89 m²-es, belső két szintes, elő- és hátsó kertkapcsolatos sorházi lakás.
Ház:
Az 1989-ben épült csúsztatott zsalus sorház, jól karbantartott, korának megfelelő állapotú.
A ház 19 lakásos társasház.
Lakás:
A lakásba belépve az előtérbe jutunk. Szemben a nappali, bal oldalon a konyha, jobbra a WC és mellette a kamra található.
A nappalin keresztül közvetlen elérhető a félig fedett terasz és a 54m2 hátsó kert, majd a kétállásos garázs.
Az emeletre felérve jobbra 2 szoba található, mindkettő szobából ki lehet jutni a beépített erkélyre. Balra további egy szoba és a WC-s fürdőszoba található.
Műszaki:
- Az ingatlan 1989-ben épült.
- Az épület fa, redőnyös ablakokkal ellátott.
- A fűtést radiátorok adják.
- A ház fűtéséről és meleg vízről kombinált gázkazán gondoskodik.
- Szigetelés nem található a házon.
- 2,5 mm2-es alumínium villanyvezetékek
- kátrányos tetőszigetelés
Parkolás:
2 különálló 15nm-es garázsban lehetséges. Illetve a garázsok előtt is meg lehet állni még 1 autóval és a környéken ingyenesen lehetséges.
Finanszírozás:
Az ingatlan teljesen tehermentes, készpénzzel és hitellel is megvásárolható.
Infrastruktúra:
A Havanna lakótelep szomszédságában, csendes, kertvárosi környezetben kiváló infrastruktúrával (M0 és M5 autópálya, Ferihegy 20 percen belül) és közlekedéssel (közvetlen gyors buszjáratok M3 metróhoz 142E, 132E).
Pár perc séta távolságra iskolák, óvodák, játszóterek, posta, gyógyszertár, orvosi rendelők, valamint bevásárlási lehetőségek is (CBA, Piac, Penny).
Autóval 10 perc távolságra található a soroksári bevásárló központ (IKEA, Auchan, Jysk, Tesco, DM, Decathlon stb).