.
Eladó Lakás 1184 Budapest 18. kerület , Felújított lakás a Lakatos lakótelepen, szigetelt házban
LK011013
Eladó
Társasház
Hamarosan jön
Új
Prémium
69 900 000 Ft
1184 Budapest 18. kerület , Felújított lakás a Lakatos lakótelepen, szigetelt házban
2 szoba
57 m²
Csúsztatott zsalu
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
3 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Kiváló elhelyezkedéssel, mégis csendes, kertvárosias környezetben!


Lakatos lakótelepen, szép állapotú lakás, zöld környezetben!


Az eladó lakás egy külső hőszigeteléssel ellátott, felújított, négy emeletes tégla Társasház harmadik emeletén található. Az 57 m2 alapterületen egy tágas nappali + étkező, egy nagy méretű hálószoba, egy szépen felújított zuhanyzós fürdőszoba, valamint egy gépesített, kényelmes konyha kapott helyet. A nappali átalakításával könnyen három szobássá alakítható.

A tájolásának köszönhetően, napfényes, világos a lakás egész nap.

Az ingatlan, 2015-ben teljes körű felújításon és átalakításon esett át, és a mai napig is őrzi kiváló állapotát. A felújítás során teljes elektromos hálózat és a vízvezeték csere is megtörtént. Nyílászárói műanyag, hőszigeteléssel, redőnnyel és szúnyoghálóval ellátottak. Az otthon melegét egyedileg mért távhő szolgáltatja. A fenntartási költségek nagyon kedvezőek és kiszámíthatóak.

A beépített konyhabútor a vételár tartalmazza.

Infrastruktúra kiváló, szinte minden megtalálható a közelben. A Lakatos-lakótelep zöld, rendezett, parkos környezetben található, de mégis pár perc sétára megtalálható minden a hétköznapokhoz, boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár, stb. elérhető. A tömegközlekedése is tökéletes, 4 perc sétára található villamos, és számtalan busz érhető el.

Megtekintési szándékával, illetve további kérdés esetén keressen elérhetőségeimen.

Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
1965
Emelet:
3
Emeletek száma:
4
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
5 - Nagyon jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Nincs
Nézet:
Kert/belső kert
Tájolás:
D
Fűtés:
Távfűtés egyedi mérővel
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Alexa Zsolt
Örökös tag franchise partner
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot