A Kálvin tér közelében kínálunk megvételre egy csendes, 55 m²-es lakást, amely ideális választás befektetőknek, egyedülállóknak és pároknak egyaránt!
A lakás azonnal birtokba vehető, praktikus elrendezésű külön fürdőszoba és WC biztosítja a mindennapi kényelmet. A tágas, világos nappali kellemes életteret nyújt, tökéletes pihenéshez, de akár otthoni munkavégzéshez is ideális.
Elhelyezkedése kiváló a környéken minden megtalálható, amire szükség lehet élelmiszer üzletek, éttermek, kávézók és szolgáltatások pár perc sétára elérhetők. A közlekedés rendkívül kedvező, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. Több egyetem is a közelben található, ezért diákok számára is remek választás. A környék kulturális szempontból is kiemelkedő, számos múzeum és látnivaló várja az itt élőket.
A lakás fenntartási költsége kedvező, az elektromos fűtésnek köszönhetően. Az ingatlan bútorozottan kerül átadásra az új tulajdonos számára. Az épület kamerával ellátott így a biztonságot megnöveli.
Lakás főbb jellemzői:
- 55 m²
- Az épület kamerával ellátott
- Fényes tágas nappali
- Külön wc és fürdő
- Birtokba vétel azonnal
- Bútorozott
- Elektromos fűtés
Költségek:
- Közös költség: 25.000 Ft/hó
- Villany: 10.000 Ft/hó
- Víz: 3.000 Ft/hó
Ez egy kiváló lehetőség azoknak akik szeretik a belvárosi pezsgést, múzeumokat és a remek sétákat a közeli parkban vagy a Duna partján.
További információért és megtekintésért várom megtisztelő hívását!