MÓRICHIDA egy kedves, zöldellő utcájában Téttől 7 Győrtől 30 Pápától 28 km-re Rábaköz határán, a Kisalföldön, a Rábától 1 km-re fekszik a kínált egy szintes 89 m2 es családiház.
2 szoba, nappali étkező, előszoba, fürdő+ wc, konyha, kamra, gardrób és egy kis terasz, amit az eladásra kínált ház nyújt.
Szépen FELÚJÍTOTT belsővel és külsőleg SZIGETELT (10 cm) falakkal, valamint átrakott cserepekkel, lecserélt lécekkel és szarufákkal, üveggyapottal leszigetelt födémmel (stukatúros, fa) áll a kínált ingatlan egy 1776 m2-es telken.
VÍZ, VILLANY, (1 fázis 32 Amper) CSATORNA az ingatlanban, GÁZ A TELKEN BELÜL található.
A fűtés INFRAPANELEK, 2 db INVERTERES KLÍMA ÉS FA TÜZELÉSŰ ÖNTÖTTVAS KÁLYHA segítségével történik.
Az öntözéshez a vizet FÚRT KÚT biztosítja. A VEZETÉKEK CSERÉJE 2022 végén oldódott meg.
A szigetelést MŰANYAG DUPLA ÜVEGES ABLAKOK ÉS AJTÓK is támogatják. Az épület téglából valamint beton blokkokból készült.
Internet elérés Vodafon, Znet, Tome segítségével lehetséges. Az esőcsatorna alumínium.
A belső burkolatok frissen cserélve (lamináltpadló és járólap)
A telket egy régi drótkerítés őrzi a kéretlen betolakodóktól.
Az udvaron, pince, a házhoz építve pedig 2 melléképület nyeli el a kerti szerszámokat, egyebeket.
HANGULATOS vidéki élet, TISZTA LEVEGŐ, NYUGALOM, önellátásra alkalmas nagy telek szépen majdnem teljesen felújított házzal ÖNRE VÁR, csak költöznie kell.
CSOK, FALUSI CSOK, 3 % -os kedvezményes OTTHON START vagy akár egyéb hitel igénylését kollégánk ingyenesen megoldja.
HÍVJON akár hétvégén is, EZT LÁTNIA KELL!